Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:22
Reklama

Klasa okręgowa: "Głośne" nazwiska

Okres tzw. posezonowego roztrenowania Roztocze Szczebrzeszyn zakończyło 26 listopada (czwartek) sparingiem na własnym boisku z BKS Bodaczów. Do zajęć podopieczni trenera Jacka Szczyrby wrócą we wtorek, 19 stycznia.
Klasa okręgowa: "Głośne" nazwiska
Roztocze Szczebrzeszyn może się włączyć do rywalizacji z Omegą Stary Zamość o pierwsze miejsce w lidze.

W ramach przygotowań do rundy wiosennej Roztocze Szczebrzeszyn zagra sparingi z Bratem Cukrownikiem Siennica Nadolna (7 lutego, godz. 12), Hetmanem Żółkiewka (14 lutego, godz. 12), Spartą Łabunie (21 lutego, godz. 14), Potokiem Sitno (28 lutego, godz. 14), Ładą 1945 Biłgoraj (6 marca, godz. 18) i Huczwą Tyszowce (13 marca, godz. 14). Wszystkie mecze trener Jacek Szczyrba zaplanował rozegrać na boisku ze sztuczną murawą w Zamościu, ale zrezygnuje z wynajmu tego obiektu, jeśli tylko warunki pogodowe pozwolą skorzystać z boiska trawiastego. – Chciałbym jeszcze zagrać dwa sparingi „na tygodniu”. Jednym ze sparingpartnerów byłby BKS Bodaczów, szukam drugiego – zdradza swoje plany trener Szczyrba.

Roztocze wiosną mierzyć będzie w czołówkę tabeli, a jeśli okoliczności będą temu sprzyjały, to nawet powalczy o awans do IV ligi. Trener Szczyrba zapowiada „odchudzenie” kadry i kilka transferów. Wiadomo już, że z zespołem pożegna się Szymon Sadowski, który zapowiedział rezygnację z występów ze względu na sprawy rodzinne.

– Chcemy mieć mniej zawodników w kadrze, a jeśli kogoś pozyskamy, to będą to ze dwa, trzy „nazwiska”, które rozruszają drużynę, a nie tylko ją uzupełnią. Rozmawiam z kilkoma naprawdę wartościowymi zawodnikami. Interesują mnie zwłaszcza środkowy pomocnik, napastnik i skrzydłowy. Awans do IV ligi nie jest dla nas nadrzędnym celem. Bardziej zależy nam na tym, by zespół się rozwijał, a szczególnie – by miejscowa młodzież czyniła postępy – mówi Szczyrba.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama