W mistrzostwach wzięło udział ponad 300 zawodników z całej Polski. Aby zakwalifikować się do mistrzostw, zawodnicy musieli brać udział w eliminacjach strefowych.
Zamość reprezentowało dwoje judoków: Martin Sendłak w kat do 60 kg oraz Natalia Podołał w kat do 52 kg. Po wygranych pierwszych walkach nasi zawodnicy niestety przegrali drugie pojedynki i odpadli z walki o medale. Ostatecznie zajęli 9 i 5miejsce.
Walki stały na bardzo wysokim poziomie, a cała impreza odbyła się z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych. W czasie pandemii niełatwo zorganizować zawody tej rangi, ale w Zamościu się udało, a wielu trenerów i zawodników chwaliło poziom organizacji wydarzenia.

![Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA] Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/21/sm-4x3-maraton-biblijny-w-tomaszowie-lubelskim-zdjecia-1776759377-0.jpg)
![CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA] CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/20/sm-4x3-muly-wybieraki-i-falszywi-policjanci-sprawe-internetowych-oszustow-bada-prokuratura-w-zamosciu-1776670988-3.jpg)
![ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA] ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/15/sm-4x3-zol-dla-pacjentow-wentylowanych-w-zamosciu-coraz-blizej-jak-ida-prace-zdjecia-1776255346-0.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze