Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:41
Reklama

Głupio to wygląda

Zwycięzców się nie sądzi – głosi popularna w środowisku piłkarskim sentencja. Trener Omegi Stary Zamość Paweł Lewandowski nie szczędzi jednak słów krytyki swoim podopiecznym, którzy wygrali z Tarpanem Korchów 7:0 (5:0).
Głupio to wygląda
Ikona starozamojskiej piłki nożnej, czyli Tomasz Goździuk.

To był nasz najgorszy mecz w tej rundzie – stwierdził trener Omegi Paweł Lewandowski po spotkaniu z Tarpanem.

Inny szkoleniowiec, w przypadku tak okazałego zwycięstwa, piałby z zachwytu. Ale Lewandowski ma wymagania.

– Rzeczywiście głupio to wygląda, że krytykuję swoją drużynę w sytuacji, gdy wygrała 7:0. Dokładnie takim samym wynikiem zakończyły się nasze dwa poprzednie mecze na własnym boisku, z Turem i Sokołem. Ale to były zupełnie inne nasze występy. Graliśmy o niebo lepiej. W spotkaniu z Tarpanem szło nam naprawdę ciężko. I gdyby przyjechał do nas na mecz bardziej wymagający przeciwnik, to z pewnością nie mielibyśmy czego szukać na boisku. Mamy w składzie bardzo dobrych zawodników, od których należy wymagać zdecydowanie więcej. Mamy też czwartoligowe aspiracje. Dlatego oczekuję gry na wyższym poziomie – tłumaczy Lewandowski.

Cała relacja z meczu i więcej komentarzy tylko w papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama