Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 13:49
Reklama

Od wtorku czeka na Was nowa Kronika Tygodnia

Minął tydzień, więc jutro, jak co wtorek możecie pytać w kioskach i punktach sprzedaży pytać o nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Warto po ten numer sięgnąć. O czym piszemy?
Od wtorku czeka na Was nowa Kronika Tygodnia

>>>> Zakażony jest na pewno jeden nauczyciel. Możliwe, że koronawirus "dopadł" więcej pedagogów szkoły w Horodle. Co teraz?

>>>> Nagrodziliśmy wyróżniających się przedsiębiorców, przedsiębiorstwa, inwestorów i dobroczyńców. Czytajcie obszerną relację z gali plebiscytu Perły Biznesu.

>>>> Jak koronawirus ma się do ochrony naszych danych osobowych, skoro musimy je podawać u fryzjera, kosmetyczki, na każdej imprezie, a nawet na dożynkach?

>>>> 38 mln złotych kosztowała inwestycja zrealizowana w zamojskim szpitalu "papieskim". Jest niezwykle ważna dla pacjentów z całego regionu.

>>>> Podwyżki cen odbioru śmieci w Zamościu nie będzie. Na razie. A co potem?

>>>> Opozycja nazwała zachowanie przewodniczącego Rady Gminy Trzeszczany skandalicznym. Chcecie wiedzieć, co takiego zrobił?

>>>> Na terenie szkoły w Machnowie Nowym zostanie zamontowana stacja spektrometryczna. To sprzęt, który służy do wykrywania skażenia promieniotwórczego. Po co on w Lubyczy?

>>>> W wodociągu w Dołhobyczowie wykryto bakterie coli. To spory kłopot dla mieszkańców.

>>>> Co znajdzie się w budynku po byłym internacie w Turobinie? Władze samorządowe mają pomysł.

>>>> Znów zabieramy Was w podróż po najciekawszych zakątkach Zamojszczyzny.

To jedynie niewielki ułamek tematów, które znajdziecie w tym papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)
Reklama
Reklama