Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 6 lipca 2022 23:59
Reklama

Zamość: Sportowcy nagrodzeni przez samorząd

Zawodnicy i trenerzy Uczniowskiego Klubu Sportowego Centrum Szkół Walki „LIDER” i Uczniowskiego Klubu Sportowego „Terminator” zostali docenieni przez władze powiatu zamojskiego.
Zamość: Sportowcy nagrodzeni przez samorząd
Autor: Fot. Starostwo Powiatowe w Zamościu

W zeszłym tygodniu ze sportowcami spotkał się wicestarosta Witold Marucha i w imieniu Zarządu Powiatu Zamojskiego przekazał przyznane zawodnikom i ich szkoleniowcom nagrody rzeczowe. To docenienie ich osiągnięć i sukcesów sportowych. Kto został wyróżniony?

Ewelina Jachimczyk ze Skokówki, trenująca sumo w UKS CSW "LIDER" odebrała nagrodę za pierwsze miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Jej klubowa koleżanka Aleksandra Maziarczyk z Wierzby na tych samych zawodach zajęła III miejsce. Nagrodę otrzymał również trener zawodniczek Krzysztof Kwiatkowski.

Nagrody trafiły też do członków UKS "Terminator", trenujących koluchstyl. Otrzymali je: Klaudia Dudek z Wysokiego za I miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorek  i wstępne powołanie na Mistrzostwa Świata 2020 do Mongolii, Damian Wróblewski z Pniówka za I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów,  Wiktoria Pakuła z Wólki Wieprzeckiej za I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów, Paulina Mazur z Bortatycz za I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów. Doceniono też trenerkę tych sportowców Monikę Feliksiak.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama