To była pierwsza taka impreza w Hrubieszowie, ale już wiadomo, że nie ostatnia. Otworzyli ją burmistrz Tomasz Zając i dyrektor HDK Emilia Feliksiak. Na scenie grali muzycy z zespołów "Inspiro" z Biłgoraja, "Mus" i "Pizza Łomot" z Zamościa, "Rdza" z Chełma, a także gospodarze "Pruderia" oraz młode hrubieszowskie grupy "Ulica 30" i Karolina Krawczuk & Band.
Muzyków słuchało i oklaskiwało ich ok. 200 fanów. Wszyscy świetnie się bawili.
Organizatorzy koncertu dziękują za pomoc w przygotowaniu imprezy: Stowarzyszeniu "Aktywni" z Przewodowa, wolontariuszom Agacie Skorupskiej, Milenie Rutkowskiej, Magdalenie Garbacz, Krzysztofowi Gumieniakowi i Jakubowi Kamieniarzowi. Słowa wdzięczności należą się również sponsorom, którymi byli: Centrum Druku "Bruno", DJ - Bartłomiej Misztal, Firma Przewozowa "Stekurs" - Bogdan Stecko, Meble "Karina" Hrubieszów - Adrian Moczarski, Zajazd Dworek w Mirczu - Jan Kuś, Restauracja "Gniecki", Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "BOR - PAN" - Marcin Panasiewicz, Firma Przewozowa "Sweet Bus" - Arkadiusz Zauski, "Aero Zumba Hit" - Jolanta Głowacz oraz Biuro Podróży "Modena Travel" - Piotr Zauski.

![IV Gala Wolontariatu w Hrubieszowie. Zobacz kto zasłużył na statuetkę [ZDJĘCIA] IV Gala Wolontariatu w Hrubieszowie. Zobacz kto zasłużył na statuetkę [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/19/sm-4x3-iv-gala-wolontariatu-w-hrubieszowie-zobacz-kto-zasluzyl-na-statuetke-zdjecia-1773913301-5.jpg)
![Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA] Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/17/sm-4x3-szaleni-przyrodnicy-ratuja-cenne-murawy-na-bialej-gorze-dzialaja-uczniowie-mechanika-i-zamtop-1773733111-0.jpg)
![Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA] Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-medyczne-centrum-zdrowia-i-urody-w-zamosciu-swietuje-6-urodziny-zdjecia-1773669847-1.jpg)




![Hrubieszów nagrodził ludzi wielkiego serca. IV Gala Wolontariatu za nami [ZDJĘCIA] IV Gala Wolontariatu w Hrubieszowie](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-hrubieszow-nagrodzil-ludzi-wielkiego-serca-iv-gala-wolontariatu-za-nami-zdjecia-1773914264.jpg)





![Groźny wypadek w biłgorajskim. Fiat 126p rozpadł się na dwie części! W środku był 7-latek [ZDJĘCIA] Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali po zderzeniu Volkswagena i Fiata, do którego doszło podczas wyprzedzania.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-wypadek-w-bilgorajskim-fiat-126p-rozpadl-sie-na-dwie-czesci-w-srodku-byl-7-latek-zdjecia-1773396551.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze