Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 05:59
Reklama

Jest już gotowa nowa Kronika Tygodnia

Od wtorku możecie już pytać w punktach sprzedaży o nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Jakie tematy znajdziecie w tym numerze?
Jest już gotowa nowa Kronika Tygodnia

>>>> Rozpoczynamy III edycję naszego plebiscytu "Perły Biznesu 2019". Czekamy na zgloszenia.

>>>> Niemiłe zapachy i pył wydobywają się z kratki wentylacyjnej w mieszkaniu. Skąd ten problem w bloku spółdzielni Energetyk?

>>>> Podstawówki w Kazimierówce i Perespie miały być zlikwidowane. Ostatecznie radni zdecydowali się na mniej radykalny krok.

>>>> Rodzina z Hrubieszowa poszukuje miejsca pochówku żołnierza AK. Do jakich informacji dotarli?

>>>> Miłość od pierwszego wejrzenia? Nic z tych rzeczy. Nawet nie od drugiego i nie od trzeciego. Takie były początki znajomości zwycięzców naszego plebiscytu dla zakochanych par.

>>>> Coraz bliżej do wielkiego finału XX Plebiscytu Piłkarskiego "Kroniki Tygodnia" i Piłkarskiej Gali Zamojszczyzny ZOZPN. W tym numerze publikujemy ostatni kupon do głosowania.

>>>> Choć nabór do szkół ruszy na początku marca, a do przedszkoli od 30 marca, rodzice już się denerwują, czy ich pociecha znajdzie się w tej, a nie innej szkole.

>>>> Żadna inna biblioteka w Polsce nie dostała z ministerstwa tak dużej dotacji jak Książnica Zamojska.

>>>> Mimo że coraz więcej Polaków decyduje się na przekazanie 1 proc. na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP), to wciąż ok. 40 proc. uprawnionych tego nie robi. A szkoda. 

To tylko niewielka część tematów z tego numeru. Znacznie więcej znajdziecie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama