Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 07:29
Reklama

Gimnazjalistki z Miączyna wygrały halówkę

Dziewczęta z Gimnazjum w Miączynie zwyciężyły w Mistrzostwach Powiatu Zamojskiego w halowej piłce nożnej „Piłkarska kadra czeka”.
Gimnazjalistki z Miączyna wygrały halówkę

W turnieju, rozegranym 9 lutego w Starym Zamościu, o awans do finału wojewódzkiego rywalizowały systemem każdy z każdym cztery drużyny: Gimnazjum w Miączynie, Gimnazjum w Jarosławcu, Gimnazjum w Szewni Górnej Gimnazjum w Starym Zamościu.

 

Dziewczęta z Miączyna już w pierwszym spotkaniu pokazały, że nie będą miały litości dla przeciwniczek. Na parkiecie szalała zwłaszcza Wiktoria Bąk, która ustrzeliła hatt-trick, dając zwycięstwo swemu zespołowi nad gospodyniami 3:0.

Miączynianki, broniące tytułu mistrza powiatu zamojskiego z ubiegłego roku, poszły za ciosem i w kolejnym meczu pokonały Gimnazjum w Szewni Górnej 7:2 (Wiktoria Bąk 3, Julia Litwińczuk 3 i Wiktoria Woźniak). W ostatnim pojedynku zespół Mateusza Łyki wygrał z  gimnazjalistkami z Jarosławca 7:1 (Julia Litwińczuk 2, Wiktoria Bąk 5). Tym samym dziewczęta z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie wraz z gospodyniami (drugie miejsce) awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 16lutego w Piaskach.

W ubiegłym roku zajęliśmy pechowo drugie miejsce. Tym razem postaramy się wygrać. Mamy drużynę, którą z pewnością na to stać – zapowiada Mateusz Łyko.

Wyniki: Jarosławiec - Szewnia Górna 0:2, Stary Zamość – Miączyn 0:3, Jarosławiec - Stary Zamość 2:2, Szewnia Górna – Miączyn 2:7, Stary Zamość -Szewnia Górna 3:1, Jarosławiec – Miączyn 1:7.

Wyróżnienia indywidualne otrzymały:

Najlepsza zawodniczka turnieju: Patrycja Łukaszczuk - Stary Zamość.

Najlepsza bramkarka turnieju: Martyna Kania - Szewnia Górna.

Król strzelców turnieju: Wiktoria Bąk - 11 goli – Miączyn.

Gimnazjum w Miączynie: Wiktoria Bąk, Weronika Bąk, Kamila Malec, Julia Grzeszczuk i Wiktoria Woźniak, Julia Litwińczuk, Paulina Bilska i Justyna Kościuk; trener: Mateusz Łyko.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dawid 16.02.2017 16:07
Brawoo !!

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama