Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 09:57
Reklama

To się nazywa grzybobranie!!!

Wystarczył dwugodzinny wypad do roztoczańskiego lasu i zapas grzybów gotowy na całą zimę. Zbiory Adama Pieczykolana z Zamościa są naprawdę imponujące.
To się nazywa grzybobranie!!!

Pan Adam wybrał się na grzyby w dobrze znane sobie miejsca na Roztoczu. Spędził w lesie zaledwie dwie godziny, a przywiózł do domu potężny transport. Zebrał dokładnie 207 sztuk. Było w tym około 90 dorodnych, mniejszych i większych prawdziwków, a także podgrzybki i koźlarze.

 

Oczywiście sfotografował się ze swoim trofeum, a zdjęcie zostało przesłane do naszej redakcji.

Po kilku sierpniowych, deszczowych dniach grzyby w lasach naszego regionu obrodziły. Mamy na to mnóstwo dowodów, które przesyłali nam nasi czytelnicy.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: SZUKAŁ PRAWDZIWKÓW, A ZNALAZŁ NIEWYBUCH

CZYTAJ TAKŻE: BOROWIKÓW JAK MRÓWKÓW


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Anna 03.09.2019 20:16
Mój brat potrafi zebrać więcej grzybów i się nie chwali na prawo i lewo ile on zebrał .Większość i tak pewnie u tego Pana jest robaczywych grzybów i po zrobieniu zdjęcia pewnie wyrzucił

dziadek m. 31.08.2019 18:38
To jest po prostu chore.

Jerzy 30.08.2019 08:13
Za niszczenie runa leśnego powinna być kara w tym przypadku jest to ewidentnie

Grzybiarz 30.08.2019 06:41
Z tymi borowikami amerykańskimi to jest tak jak kiedyś ze stonką

Marian 30.08.2019 01:46
Ciekawe ile miał koszyków żeby to zmieścić?

Mirko 30.08.2019 00:29
Niech przekroić nogę prawdziwa lub łeb i niech pokaże wyjdzie szydło z worka sam wiem bo zbieram sam robal

Mario 30.08.2019 08:34
Nie prawda że robaczywe zdaży sie ze jakis jest chodze izbieram to wiem to jest tylko zazdrosć żal mi Cię

Anna 04.09.2019 20:17
Nieprawda .Nawet małe grzyby i już są robaczywe ...

Grzybiarz 29.08.2019 20:44
Szkoda że robaczywe bo ja zawsze w lesie sprawdzam żeby na darmo nie nosic

Luki 29.08.2019 20:38
Oficialnie nie bylem na grzybach ale przechodzac spacerem przez las z dziewczyna znalezlismy okolo 20 szt prawdziwkow i z tego zostaly 2. Reszra robaczywa.

Jacek 29.08.2019 11:39
Na początku Sierpnia zebrałem dwa kosze podgrzybków (nie robaczywych) w Małej Piaśnicy. Pewnie znajdzie się jakiś głupi "Polaczek" który zaneguje

Do K.W. 29.08.2019 09:48
Wszystkie zebrane w zeszlym tygodniu poddalem ocenie i moze nan15kg grzybow ok 100g mialo robaka. Nie znasz sie niesiej lamentu

Majgm 29.08.2019 08:53
Czytając te komentarze wnioskuje jedno,ludzie zazdrość przez was przemawia!!!!!!!

K. W 28.08.2019 23:01
Sierpniowe grzyby to 70%robili. Grzyby zbiera się po połowie września to najlepszy czas na zdrowe piękne okazy bez robaków.

jolka 28.08.2019 21:19
Zazdroscicie i tyle bo sie *** z domu nie chce ruszyc. Zamiast siedziec przed monitorem i klikac komentarze to trzeba wyjsc z domu i zadzialac. Samo nie przyjdzie!

Grzybiarz 28.08.2019 17:50
Świr czym sie chwalic

Jajan 29.08.2019 08:34
Wyszedłeś z psychiatryka,ale za krótko cię przytrzymali baranie z ptasim mózgiem

Zenek prawdziwy 28.08.2019 15:39
Z grzybami jest podobnie jak z jablkami na drzewie zbieramy tylko owoce te brednie o glupoty o limitach to co lepiej zeby zgnil w lesie poprostu ruszczie zady do lasu

Bad 28.08.2019 16:40
Nie zerwany zanim zgnije, to wyspie zarodniki.

GRZYBIARZ I OGRODNIK 28.08.2019 20:24
Bzdura grzybnia jest w runie leśnym to co zrywamy to jej owoce. Zerwany grzyb nie ma wpływu na urodzaj grzybów w następnym roku. Pozdrawiam. Zerwane jabłko nie spowoduje zagłady sadu a zgniłe jabłko jest przyczyną wielu chorub owoców w następnym sezonie owocowym.