Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 13:31
Reklama

Zamość: Naucz się być przedszkolakiem. Zajęcia adaptacyjne w Przedszkolu Miejskim nr 1

Pierwsze dni w przedszkolu to dla dziecka niemal zawsze stres. Ale można temu zaradzić. Sposób ma m.in. Przedszkole Miejskie nr 1 w Zamościu, które organizuje zajęcia adaptacyjne dla maluchów. Najbliższe już w tym miesiącu.
Zamość: Naucz się być przedszkolakiem. Zajęcia adaptacyjne w Przedszkolu Miejskim nr 1
Autor: freeimages.com

To propozycja dla wszystkich maluszków, które po wakacjach zaczną chodzić do przedszkola. Teraz już mogą się tam pojawiać, razem z rodzicami, by wszystko dokładnie poznać i oswoić.

Dzieci będą miały okazję do wspólnych zabaw z rówieśnikami, ale też swoimi mamusiami bądź tatusiami. Dowiedzą się, jak wyglądają sale, jakie są zabawki, gdzie jest łazienka, a gdzie szatnia.

Takie adaptacyjne spotkania w zamojskim Przedszkolu Miejskim nr 1 mają się odbywać w każdy ostatni piątek miesiąca, najbliższe 24 lutego (w godz. 10-11), a później 31 marca, 28 kwietnia, 26 maja, 30 czerwica oraz w dniach 29, 30 i 31 sierpnia.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)
Reklama
Reklama