Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 czerwca 2026 21:10
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Strzelanina w Miączynie!

Dziewięć goli, cztery rzuty karne, hat-trick Kamila Kapronia – osłabiony Grom Różaniec wygrywa w Miączynie z Olimpią 5:4 (3:1).
Strzelanina w Miączynie!

Autor: fot. tomt

Kanonadę rozpoczęli przyjezdni, gdy po dośrodkowaniu Arkadiusza Kwiatkowskiego do siatki trafił Paweł Brus. Miejscowi po chwili wyrównali za sprawą Łukasza Markiewicza, a w 40 min z trzech metrów spudłował fatalnie Tomasz Łyp. W 42 min z wolnego uderzył Kamil Kaproń, a dobił Brus i było 1:2. Tuż przed przerwą z karnego podwyższył Kaproń. Ambitni gospodarze ruszyli w pościg na dochodzenie i w 70 min dopadli rywali, a Mateusz Wróbel z karnego trafił na 4:4. Ostatnie słowo należało jednak do Kapronia, który na 5 minut przed końcem wypalił nie do obrony pod poprzeczkę.

 

Olimpia Miączyn – Grom Różaniec 4:5 (1:3)

Bramki: Markiewicz 28, Wróbel 49, 70 (z karnych), Hamidi 58 – Brus 27, 42, Kaproń 45, 66 (z karnych), 85.

Olimpia: Suchodolski – Jachorek, Łyko, P. Kaczoruk, Cisek – Markiewicz, Hrysiak, Szawaryn, Hamidi – Wróbel, Łyp.

Grom: Wlizło – Gleń, Mielniczek, Kozyra, Micuła, Kwiatkowski, Wojtowicz, Podolak, Brus, Rutkowski, Kaproń.

Sędziował: Bartosz Barda.

 

CAŁY ARTYKUŁ PRZECZYTASZ W WYDANIU PAPIEROWYM I E-WYDANIU.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Rafal Treść komentarza: A już myślałem że burmistrz będzie robił lody Data dodania komentarza: 5.06.2026, 15:24 Źródło komentarza: Lody za czerwony pasek także w Szczebrzeszynie. Zapłaci burmistrz Autor komentarza: Hit Treść komentarza: On zrobił? No nie wydaje mi się że ze swojej kieszeni nie wyjął i nie zrobił, a przygotowało to wszystko KGW. Jaka dyrekcja GOKu taki dzień dziecka. My jako kolonia też się dolozylismy i co z tego jak większość było spoza wsi a nawet gminy. Obce dIeci latały, przywiezione. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 14:17 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Dodo Treść komentarza: Wyjątkowo nieprzyjemna kreatura Data dodania komentarza: 5.06.2026, 13:26 Źródło komentarza: Biłgoraj: Dyrektor ZUS-u odwołany Autor komentarza: Taka prawda. Treść komentarza: Jaka jest różnica czlowieku ! Nie wiesz juz teraz ile bys jeden z drugim chciał na tym interesie zarobić! Co moze nie pryskasz przed chwastami bo Ci sie nie chce schylic i wyplenić ręcznie chwasty . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 12:12 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Mieszkaniec 46 L. Treść komentarza: PiSlamu atak w m. Zamosc . Patologia chce byc góra zażarcie . Ludzie bez ambicji w tych stronach ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Zamość: Skandal w oświacie i dymisja wiceprezydenta miasta Marka Kudeli Autor komentarza: Zdrowa żywność . Treść komentarza: Nie maja kwiatów ale spojrz jak sie leje raz w tygodnie tego świństwa na porost i wydajność i tego na codzien wpierniczasz az Ci sie pozniej pieni w gebie ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:51 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama