Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 7 marca 2026 10:41
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Policjant z Biłgoraja zginął w wypadku. Dzisiaj odbył się pogrzeb (ZDJĘCIA)

Na cmentarzu parafialnym w Łukowej został dzisiaj (2 czerwca) pochowany sierż. szt. Tomasz Iwaniec, policjant wydziału prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, który w zeszłym tygodniu zginął w wypadku drogowym, gdy jechał do służby. W uroczystościach żałobnych wziął m.in. udział zastępca komendanta głównego policji, szef policjantów na Lubelszczyźnie i komendant powiatowy z Biłgoraja. Zmarłego funkcjonariusza żegnali też jego najbliżsi, przyjaciele i koledzy z policji.
Policjant z Biłgoraja zginął w wypadku. Dzisiaj odbył się pogrzeb (ZDJĘCIA)

Autor: Fot. KWP Lublin

Nabożeństwo pogrzebowe odprawione zostało w hościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łukowej. Uroczystość odbyła się zgodnie z policyjnym ceremoniałem w asyście Kompanii Honorowej KWP w Lublinie i dźwiękach Orkiestry  Reprezentacyjnej Policji.

W ostatniej drodze towarzyszyła sierż. szt. Tomaszowi Iwańcowi pogrążona w bólu rodzina, przyjaciele, koledzy i koleżanki z pracy. W uroczystości uczestniczyli również zastępca komendanta głównego policji mł. insp. Tomasz Szymański, komendant wojewódzki Policji insp. Robert Szewc, komendant powiatowy w Biłgoraju podinsp. Marek Jamroz wraz z zastępcą mł. insp. Ryszardem Smoluchem.

Podczas uroczystości pogrzebowych na parafialnym cmentarzu kompania reprezentacyjna oddała salwę honorową, a koledzy pożegnali Tomasza Iwańca, oddając mu hołd sygnałami radiowozów.

"Nasz Kolega śp. Tomasz Iwaniec został odznaczony przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” oraz awansowany pośmiertnie przez Komendanta Głównego Policji na stopień sierżanta sztabowego" – czytamy w komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Tomasz Iwaniec zginął w wypadku drogowym w miniony czwartek. Jechał na służbę (pisaliśmy o tym TUTAJ).



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

TT 03.06.2019 18:14
Kiedy beatyfikacja?

aa 03.06.2019 18:36
zachowanie żałosne i prostackie

fazie 12.06.2019 14:25
Dlaczego? W tym klęczącym przed Watykanem kraju nie takie rzeczy są możliwe.

Anonim 03.06.2019 17:54
Wyrazy współczucia dla rodziny. Pokój Twojej duszy Tomek.

Jan 03.06.2019 14:40
Jakie to piękne, typowo polskie. Zginął tragicznie człowiek. Nie na służbie, tylko w drodze do pracy, formacja zorganizowała mu pogrzeb z honorami, jak bohaterowi a malkontenci niezadowoleni. To dość żałosne.

A? 03.06.2019 14:13
Człowiek młody oddany pracy, służbie, rodzinie, życzliwy, sportowiec, zawsze uśmiechnięty, wspaniały syn / przełożeni o tym zapomnieli/ szkoda, że zasłużył na awans dopiero po śmierci. Obecność tak tłumnie zebranych ludzi świadczy o szacunku do niego, rodziców, żony z dziećmi. Kolegom policjantom też Tomek byłby wdzięczyny za tak liczne przybycie i piękne pożegnanie / patrzył na nas z babcią z góry/.

Rrr 03.06.2019 11:48
Wy się lepiej zapytajcie co się stało z wideorejestarorem z drugiego auta bo słuch po nim zaginął

Tert 03.06.2019 11:31
Policjant miał 12 lat służby i 2 gr zaszeregowania, całe lubelskie. Na miejscu tych komendant ów to bym się spalił ze wstydu. Widać że facet nie miał pleców. Szkoda go.

X 03.06.2019 10:18
SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA :ZNAJOMOŚCI I DONOSZENIE TAKICH TEN POLICJANT PEWNIW NIE MIAŁ

?// 03.06.2019 09:48
a ten z Sitańca ? Przecież wracał ze "służby"

Mietek 03.06.2019 08:43
O ile mi wiadomo awanse w policji wynikają z czasu służby przedterminowe bywają za jakieś szczególne osiągnięcia. Może ten policjant takich nie miał? Ale oczywiście szkoda człowieka. I żal, że nie żyje. Dobrze, że ktoś pomyślał, aby go godnie pożegnać skoro zginął w drodze na służbę

PRAWDA 03.06.2019 07:53
dokładnie Panowie komendanci zrobili sobie spęd oficerów awans pośmiertny a jak starał się o ten awans za życia to pan komendant nie dostrzegał zasług bo awanse tylko dla zaufanych WSTYD

NIKT 02.06.2019 23:20
najbardziej przykra jest ta "otoczka"... spend oficerów...awanse.... Jedno jest pewne, za życia na MEDAL nigdy by nie zasłużył. WSTYD PANOWIE KOMENDANCI. Po raz kolejny trzeba przegrać ze śmiercią byście dostrzegli kogoś takiego jak sierżant....posterunkowy itd... ODPOCZYWAJ W POKOJU TOMEK

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KiwiTreść komentarza: Jesteś głupiData dodania komentarza: 6.03.2026, 22:11Źródło komentarza: Premier z Chełma? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Zaślepiona KOMUNA zaciekle atakuje atakuje zatankujcie za 5.19 TfuSSka obietnice 100 bajerów dla Lemingów i frajerów.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:16Źródło komentarza: Z czego rezygnują emeryci, żeby dociągnąć do pierwszego?Autor komentarza: RiotTreść komentarza: Różę Pamiętamy!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 18:12Źródło komentarza: IPN ostrzega przed "neokomunizmem" w Zamościu. Padły mocne słowa o "działaniu na rzecz Kremla"Autor komentarza: zapamietajTreść komentarza: Szanowni internauci do koryta to się pchaja i mocno trzymaja PSL owcyData dodania komentarza: 6.03.2026, 15:52Źródło komentarza: Premier z Chełma? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: TOLEKTreść komentarza: Polaku mały włącz myślenie myślenie nie boli każdy może pisać gdzie mu się podobaData dodania komentarza: 6.03.2026, 15:43Źródło komentarza: Hetman Zamość rozbił bank, a kibice postawili na Padwę. Za nami pierwszy Bal Mistrzów Sportu Zamojszczyzny [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Miejscowy,Treść komentarza: Wlasnie naPISales o sobie dziadu kalwaryjski . Jestes pachołkiem PiSlamu. Widocznie zrozumiałeś !Data dodania komentarza: 6.03.2026, 13:46Źródło komentarza: Zamość: Konferencja poświęcona Róży Luksemburg w 155. rocznicę jej urodzin [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama