Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 czerwca 2026 23:47
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Gm. Biłgoraj: Najlepsi mali recytatorzy wybrani

Już wiadomo, kto będzie reprezentował gminę Biłgoraj w powiatowym etapie Małego Konkursu Recytatorskiego. Najlepszych wyłoniono podczas eliminacji, które 8 maja odbyły się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.
Gm. Biłgoraj: Najlepsi mali recytatorzy wybrani

Do konkursu przystąpiło 26 uczestników recytatorów z 11 szkół podstawowych. Ich prezentacje oceniało jury, w którym zasiadły Ewa Bordzań i Halina Ewa Olszewska. Ich zdaniem na udział w etapie powiatowym 38. Małego Konkursu Recytatorskiego zasłużyli: Ilona Jaskowska z SP w Dereźni, Wiktor Sokołowski z SP w Gromadzie i Barbara Piestrzeniewicz z SP w Starym Bidaczowie.

Laureatami wyróżnień zostali: Monika Kulik (SP Smólsko), Karolina Kowal (SP Smólsko), Paweł Stawarski (SP Korytków Duży), Marlena Wyroślak (SP Korytków Duży), Laura Rapa (SP Dereźnia) oraz Julia Wolanin (SP Korczów).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Rafal Treść komentarza: A już myślałem że burmistrz będzie robił lody Data dodania komentarza: 5.06.2026, 15:24 Źródło komentarza: Lody za czerwony pasek także w Szczebrzeszynie. Zapłaci burmistrz Autor komentarza: Hit Treść komentarza: On zrobił? No nie wydaje mi się że ze swojej kieszeni nie wyjął i nie zrobił, a przygotowało to wszystko KGW. Jaka dyrekcja GOKu taki dzień dziecka. My jako kolonia też się dolozylismy i co z tego jak większość było spoza wsi a nawet gminy. Obce dIeci latały, przywiezione. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 14:17 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Dodo Treść komentarza: Wyjątkowo nieprzyjemna kreatura Data dodania komentarza: 5.06.2026, 13:26 Źródło komentarza: Biłgoraj: Dyrektor ZUS-u odwołany Autor komentarza: Taka prawda. Treść komentarza: Jaka jest różnica czlowieku ! Nie wiesz juz teraz ile bys jeden z drugim chciał na tym interesie zarobić! Co moze nie pryskasz przed chwastami bo Ci sie nie chce schylic i wyplenić ręcznie chwasty . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 12:12 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Mieszkaniec 46 L. Treść komentarza: PiSlamu atak w m. Zamosc . Patologia chce byc góra zażarcie . Ludzie bez ambicji w tych stronach ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Zamość: Skandal w oświacie i dymisja wiceprezydenta miasta Marka Kudeli Autor komentarza: Zdrowa żywność . Treść komentarza: Nie maja kwiatów ale spojrz jak sie leje raz w tygodnie tego świństwa na porost i wydajność i tego na codzien wpierniczasz az Ci sie pozniej pieni w gebie ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:51 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama