Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 19 marca 2026 05:54
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Nowa Kronika Tygodnia już jest dla Was gotowa

To będzie wyjątkowe, pomajówkowe wydanie Kroniki Tygodnia. Jak co tydzień znajdziecie w nim najświeższe informacje z całego regionu, ale również specjalny dodatek "Magazyn Kroniki Tygodnia" pełen dużych, ważnych artykułów poświęconych ludziom i historii naszego regionu.
Nowa Kronika Tygodnia już jest dla Was gotowa

>>>> Było mnóstwo nauki, nieprzespane noce i wiele godzin stresu. Tak wyglądało ostatnie życie maturzystów. W poniedziałek 6 maja rozpoczęły się egzaminy dojrzałości. Jak poszło? Mamy pierwsze opinie uczniów i nauczycieli.

>>>> Jan Zderkiewicz z Hrubieszowa ma 73 lata, ale witalności, wigoru i niezwykłego apetytu na aktywne życie jest w nim więcej niż w wielu młodzieńcach. Poznajcie tego niezwykłego człowieka.

>>>> W miejscu, gdzie dzisiaj istnieje popularna ulica Akademicka, w 1580 r. funkcjonował duży, niezabudowany plac. Nazywano go Zamkowym, a od XIX w. – placem Parad. Co się tam działo?

>>>> 18-latek skrzywdził swojego brata. Molestował seksualnie 8-latka. Niebawem rusza proces w tej bulwersującej sprawie.

>>>> Remont ulicy Okrzei w Zamościu trwa już wiele miesięcy i... potrwa do końca października. Niektórzy już tracą cierpliwość, a najbardziej uciążliwe dla kierowców prace zaplanowano w najbliższych dwóch miesiącach. 

>>>> Radni powiatu zamojskiego przegłosowali uchwałę intencyjną w sprawie zamiaru likwidacji Domu Dziecka nr 2 w Zwierzyńcu, bo stwierdzili, iż "zachodzi taka potrzeba". Czy już nic nie da się zrobić?

>>>> Pogoda nie była najlepsza, ale większość majówkowych imprez doszła do skutku. W tym wydaniu Kroniki Tygodnia znajdziecie aż dwie strony relacji zarówno z uroczystości patriotycznych, jak i wydarzeń rozrywkowych.

>>>> Mieszkańcy Płoskiego (gmina Zamość) boją się o bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci. Kłopotem są pędzące w tej miejscowości samochody.  Są pomysły, by temu zaradzić. Ale czy się uda?

>>>>Jak co tydzień piszemy o wszystkich ważnych wydarzeniach sportowych w regionie.

To jedynie niewielka część tematów z najnowszego numeru. Wszystkie znajdziecie tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ilon 07.05.2019 07:08
Widać jaki poziom mają gazeciarze . Coraz gorzej ,prawie dziadostwo , pisać ,czytać nie za bardzo .

Czytenik 06.05.2019 19:35
Droga Redakcjo! Tytuly czasopism piszemy w jezyku polskim z dużych liter. Powinno być napisane " Nowa Kronika Tygodnia...... " a nie " Nowa Kronika tygodnia......."

mk 06.05.2019 22:54
już? czujesz się lepszy?

redakcja 07.05.2019 05:17
Ależ oczywiście, że masz rację nasz drogi Czytelniku. Dziękujemy Ci za czujność. Przepraszamy za jej brak z naszej strony :)

Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama