Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 11:10
Reklama

Kto wygra w derbach?

Jutrzejszy mecz Włókniarza z Potokiem otwiera 21 kolejkę zamojskiej klasy okręgowej. Kończą ją zaś arcyciekawe derby w Tarnogrodzie. Z pewnością na kibiców czekają piłkarskie niezwykłości, wszak mówimy o "najciekawszej lidze świata".
Kto wygra w derbach?
Autor: fot. tomt

 Tym razem wyniki meczów typuje Jakub Strenciwilk z Roztocza Szczebrzeszyn.

 

Włókniarz Frampol – Potok Sitno, sobota 13.00, Typ: 2

Trudno wskazać tutaj faworyta, a obie drużyny walczą o życie, ale sercem jestem za Potokiem.

Omega Stary Zamość – Orkan Bełżec, sobota 16.00, Typ: 1

Zdecydowanym faworytem jest Omega. Na razie jej nie idzie, ale myślę, że ten mecz wygra jedną bramką. 

Victoria Łukowa – Roztocze Szczebrzeszyn, sobota 17.00, Typ: 2

Udało nam się podnieść po blamażu w Majdanie. Będzie to trudny mecz, ale jeżeli zagramy na swoim optymalnym poziomie, to przywieziemy 3 punkty.

Metalowiec Goraj – Olimpia Miączyn, sobota 16.00, Typ: 2

Olimpia ma więcej indywidualności i to one zadecydują, że w Goraju wygra. 

Tanew Majdan Stary – Gryf Gmina Zamość, sobota 16.00, Typ: 1

Moim zdaniem gospodarze to jedna z najlepiej poukładanych drużyn w lidze. Dzięki swoim kibicom i walce wygrają z rozczarowującym w drugiej rundzie Gryfem.

Sparta Wożuczyn – Sokół Zwierzyniec, sobota 15.00, Typ: X

Będzie dużo walki, a Sokół przyjedzie się bronić. Zaryzykuję bezbramkowy remis.

Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów, niedziela 15.00, Typ: 1

Unia podobnie jak Grom nie może sobie pozwolić na stratę punktów. Jest głównym kandydatem do awansu, a każde potknięcie może być kluczowe w końcowym rozrachunku.  Myślę, że gospodarze wygrają dwoma bramkami. 

Olimpiakos Tarnogród – Grom Różaniec, niedziela 16.00, Typ: 2

Niby derby rządzą się swoimi prawami, ale jeżeli Grom chce awansować, nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Jeżeli przyjedzie w najsilniejszym składzie, to nie powinien mieć problemów.  


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama