Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 czerwca 2026 14:56
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Gm. Komarów-Osada: Drogi w Zubowicach i Ruszczyźnie będą jak nowe

Do końca sierpnia powinny zakończyć się remonty zniszczonych przez wodę dróg w Zubowicach i Ruszczyźnie (gm. Komarów-Osada). Samorząd otrzymał na ten cel dotację z budżetu państwa. Wykonawcy już zostali wybrani, prace powinny ruszyć niebawem.
Gm. Komarów-Osada: Drogi w Zubowicach i Ruszczyźnie będą jak nowe

Autor: Fot. pixabay.com

To nie będą potężne, ale ważne inwestycje. W Zubowicach żelbetowe płyty zostaną ułożone na 500-metrowym odcinku gruntowej drogi prowadzącej do pól. W Ruszczyźnie prace prowadzone będą na blisko 900 metrach trasy wiodącej do domów, świetlicy i pól. Tam na istniejącej podbudowie zostanie wylany asfalt.

Wszystko ma kosztować ponad 770 tys. zł, ale aż 80 proc. kosztów pokryje dotacja z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

mieszkaniec 28.04.2019 11:56
Czekałem na tą drogę 60 lat, dziękuję.

komas 28.04.2019 08:43
Brawo Gmina KOMARÓW .

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Dodo Treść komentarza: Wyjątkowo nieprzyjemna kreatura Data dodania komentarza: 5.06.2026, 13:26 Źródło komentarza: Biłgoraj: Dyrektor ZUS-u odwołany Autor komentarza: Taka prawda. Treść komentarza: Jaka jest różnica czlowieku ! Nie wiesz juz teraz ile bys jeden z drugim chciał na tym interesie zarobić! Co moze nie pryskasz przed chwastami bo Ci sie nie chce schylic i wyplenić ręcznie chwasty . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 12:12 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Mieszkaniec 46 L. Treść komentarza: PiSlamu atak w m. Zamosc . Patologia chce byc góra zażarcie . Ludzie bez ambicji w tych stronach ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Zamość: Skandal w oświacie i dymisja wiceprezydenta miasta Marka Kudeli Autor komentarza: Zdrowa żywność . Treść komentarza: Nie maja kwiatów ale spojrz jak sie leje raz w tygodnie tego świństwa na porost i wydajność i tego na codzien wpierniczasz az Ci sie pozniej pieni w gebie ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:51 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Zagłosuj na bezszczelna konfederacje i Brauna dobrze wtedy Ci zrobi ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:30 Źródło komentarza: Sachajko wydał wszystko, Dąbrowskiej-Banaszek zostało najwięcej. A Romanowski? Sprawdziliśmy poselskie biura z regionu Autor komentarza: Dzieci Treść komentarza: No ale Dzień Dziecka to ładny zrobił,na bogato , brawo , a gmina daleko w tyle byle jak . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem?
Reklama
Reklama
Reklama