Wszyscy wspólnie i w pocie czoła pracowali przez trzy godziny. Śmieci pozbierali wzdłuż całej ul. Andersa oraz na terenie koło szkoły.
– Mam wielką nadzieję, że zorganizowana po raz pierwszy akcja „Czyste Osiedle” będzie początkiem zmian w świadomości społeczeństwa na temat stanu zanieczyszczenia naszego środowiska i konieczności jego ochrony poprzez racjonalne z niego korzystanie. Chciałbym, aby w przyszłości ta inicjatywa gromadziła coraz większą liczbę mieszkańców, którzy nie tylko wspólnie dążyliby do poprawy stanu czystości naszego osiedla, ale także dbali o to, by ten stan czystości utrzymywać na jak najwyższym poziomie – mówi Krzysztof Zub.
Serdeczne podziękowania od organizatorów należą się też Jackowi Gmyzowi, dyrektorowi Zakładu Gospodarki Komunalnej w Krasnobrodzie, który zapewnił uczestnikom worki na śmieci, rękawice i kamizelki odblaskowe, a jego pracownicy pomogli posprzątać zebrane śmieci. Aby tego naprawdę sporo.

![CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA] CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/20/sm-4x3-muly-wybieraki-i-falszywi-policjanci-sprawe-internetowych-oszustow-bada-prokuratura-w-zamosciu-1776670988-3.jpg)
![ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA] ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/15/sm-4x3-zol-dla-pacjentow-wentylowanych-w-zamosciu-coraz-blizej-jak-ida-prace-zdjecia-1776255346-0.jpg)
![Chyża: 84-letni rowerzysta potrącony przez kierującego audi [ZDJĘCIA] Chyża: 84-letni rowerzysta potrącony przez kierującego audi [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/14/sm-4x3-chyza-84-letni-rowerzysta-potracony-przez-kierujacego-audi-45-latek-nie-ustapil-pierwszenstwa-zdj-1776156754-3.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze