Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 23 lipca 2026 10:46
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama

Zamość: Zamykają bibliotekę. Na tydzień

Albo trzeba sobie zrobić zapas książek, albo korzystać z bibliotecznych filii. Bo od poniedziałku (1 kwietnia) biblioteka dla dzieci i młodzieży w Książnicy Zamojskiej zostanie zamknięta na sześć dni.
Zamość: Zamykają bibliotekę. Na tydzień

Autor: Fot. pixabay.com

Przerwa w pracy jest spowodowana zaplanowaną na dni 1-6 kwietnia kontrolą księgozbioru. Przez ten tydzień młodzi czytelnicy mogą jednak korzystać z filii Książnicy Zamojskiej, które będą pracować normalnie.

Przypomnijmy, gdzie je znaleźć:

  • FILIA NR 1, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 51a, tel. (84639 87 19
  • FILIA NR 2, ul. Wiejska 17, tel. (84627 28 56
  • FILIA NR 3, ul. Brzozowa 17 A, tel. tel. (84639 42 94
  • FILIA NR 4, ul. Peowiaków 66, tel. (84639 36 17
  • FILIA NR 5, ul. Jana Pawła II 10, tel. (84677 31 69
  • FILIA NR 6, ul. Prusa 2, tel. (84639 67 99

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: nauczyciel Treść komentarza: Jak na to patrzę to dochodzę do wniosku że ci ludzie traktują Polske jako żerowisko!nie tylko w Bilgoraju Data dodania komentarza: 22.07.2026, 18:08 Źródło komentarza: Zawrotne podwyżki dla władzy w Biłgoraju, choć miasto ma ponad 51 mln zł zadłużenia Autor komentarza: Ciszy nocnej nie ma!! Treść komentarza: Jaka cisza nocna gdzie??te wyjące motory i samochody po 22 I to miedzy blokami Data dodania komentarza: 22.07.2026, 13:40 Źródło komentarza: Zamość: Turystyczna wizytówka czy „miasto-sypialnia”? Starówka w ogniu sporu o ciszę nocną Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: POdwyżki teraz nazywają nowymi cenami hiPOkryzja Data dodania komentarza: 22.07.2026, 12:02 Źródło komentarza: Hrubieszów: Nowe opłaty za śmieci i ścieki Autor komentarza: Kondolencje Treść komentarza: Takie kominy KORYTO+ też w Hrubieszowie Data dodania komentarza: 22.07.2026, 12:00 Źródło komentarza: Zawrotne podwyżki dla władzy w Biłgoraju, choć miasto ma ponad 51 mln zł zadłużenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: Dyktatura Tfusska zafundowała kominy płacowe i prywatyzacyjny upadek szpitali. Szykują dla emerytów i ręcistów uchwałę by mogli przechodzić na czerwonym co zmniejszy o 90% wydatki budżetu Data dodania komentarza: 22.07.2026, 11:57 Źródło komentarza: Szokujące kulisy pracy na SOR-ach Autor komentarza: Mm Treść komentarza: Patrz w lusterka, motocykle 150km/h+ są wszędzie. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 22:32 Źródło komentarza: Zamość: Motocyklistka uderzyła w tył audi. 33-latka trafiła do szpitala
Reklama
Reklama
Reklama