Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 00:21
Reklama

Od dzisiaj do niedzieli. Trwa 27. Finał WOŚP - Zamość 2019 (ZDJĘCIA, FILMY)

Dzisiaj od rana w Galerii Twierdza, a jutro na ulicach Zamościa, w Młodzieżowym Domu Kultury i Zamojskim Domu Kultury grać będzie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Od dzisiaj do niedzieli. Trwa 27. Finał WOŚP - Zamość 2019 (ZDJĘCIA, FILMY)
Autor: Fot. A. Szewc

Blok wydarzeń w gościnnych progach Galerii Twierdza Zamość rozpoczął się w sobotę 12 stycznia rano. Trwają koncerty, pokazy i licytacje. Są też wolontariusze z puszkami.

20. Finał WOŚP - Zamość 2019

Jutro młodych ludzi zbierających pieniądze na sprzęt dla szpitali dziecięcych będzie można spotkać na ulicach Zamościa, a także okolicznych miejscowości. Po południu w Zamojskim Domu Kultury odbędzie się kolejny koncert, będą też aukcje orkiestrowych gadżetów.

27. Finał WOŚP - Zamość 2019. Tańczy zespół Kornelki

KONCERT WOŚP W ZDK - PROGRAM

Finał WOŚP - Zamość 2019

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WOŚP 2019 W ZAMOŚCIU

Finał WOŚP - Zamość 2019. Licytacje darów

 

SPRAWDŹ, CO DZIEJE SIĘ W INNYCH MIEJSCOWOŚCIACH REGIONU

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama