Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 13:15
Reklama

Józefów: Noworocznie kopali piłkę. Kto wygrał?

Piłkarki z UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska i piłkarze ze Szkoły Podstawowej w Józefowie to triumfatorzy Noworocznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Zawody w Józefowie odbyły się w środę, 9 stycznia, wzięło w nich udział 6 zespołów.
Józefów: Noworocznie kopali piłkę. Kto wygrał?
Autor: Fot. UKP Suchowiczteam

Turniej był adresowany do zawodników z najmłodszych klas podstawówek. Mecze rozgrywane systemem "każdy z każdym" sędziował Marian Więcław. 

W kategorii dziewcząt wygrała ekipa Suchowiczteam z Wólki Panieńskiej. Drugie miejsce zajęły małe piłkarki z Majdanu Nepryskiego i w Stanisławowa. Wśród chłopców wygrali reprezentanci SP Józefów, wyprzedzając rywali z Majdanu Nepryskiego i Stanisławowa.

Mistrzowska drużyna dziewcząt grała w składzie: Oliwia Bzówka, Alicja Krępińska, Ada Kliszcz, Aleksandra Momot, Zuzanna Bednarska, Marlena Sołtys, Emilia Wiatrzyk, Natalia Tymura i Patrycja Dziduch. Trener: Wojciech Suchowicz.

Zwycięski team chłopców występował w zestawieniu: Hubert Słupski, Jakub Teterycz, Filip Ostasz, Bartłomiej Droździel, Kamil Wlaz, Marcel Zawiślak i Marcin Gierczak. Trenerka: Bożena Żebrowska.

Obie ekipy otrzymały puchary ufundowane przez dyrektora SP Majdan Nepryski. Wszystkie zespoły otrzymały również sprzęt sportowy, a Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj dłoń" w Józefowie przygotowało dla nich posiłek. 

Dodatkowo Wojciech Suchowicz ufundował dla wszystkich piłkarek i piłkarzy opaski odblaskowe. Z dziewczęcych drużyn wybrał też jednej zawodniczce i zaprosił je na swoje treningi. Szanse na kopanie piłki z Suchowiczteam otrzymały: Martyna Wygnał z SP Majdan Nepryski i Emilia Waszczuk z SP Stanisławów. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?Autor komentarza: JaTreść komentarza: BĄDŹ SOLIDARNY Z POLSKĄ!Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:05Źródło komentarza: Zamość: Jeśli nie będzie tunelu dla pociągów, zburzą domyAutor komentarza: KrkTreść komentarza: W tym wypadku do zdarzenia przyczyniły się 2 osoby zarówno kobieta która nieprawidłowo przechodziła przez jezdnię jak i kierujący którego reakcja była opóźniona , kara będzie adekwatna do zarzutu , i od ustalenia usprawiedliwienia są biegli , a nie pierwszy lepszy człowiek którym kieruje ego i myśli że posiadał wszystkie rozumy pozdrawiamData dodania komentarza: 02.07.2022, 10:19Źródło komentarza: Krasnobród: Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala
Reklama