Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:27
Reklama

Krasnobród gra z WOŚP

Krasnobród włącza się w tegoroczny 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek, a orkiestrowy koncert odbędzie się w niedzielę (13 stycznia) w Krasnobrodzkim Domu Kultury.
Krasnobród gra z WOŚP

W Krasnobrodzie i okolicznych wioskach pieniądze będzie zbierać w niedzielę 10 wolontariuszy. Planują od niedzielnego poranka kwestować na Placu Siekluckiego, ale również w Hutkowie, Dominikanówce, Majdanie Małym, Majdanie Wielkim, Wólce Husińskiej i na krasnobrodzkim Podzamku.

Na popołudnie (godz. 16) w KDK zaplanowano koncert. Wezmą w nim udział zespoły "Jeszcze Jeden" i Konflikt" oraz Kapela Krasnobrodzka. Występy będą połączone z aukcją książek, ciast i wielu innych wyrobów od prywatnych darczyńców.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 27, a pieniądze zebrane podczas najbliższego finału pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste" będą przekazane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama