Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 00:58
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Nowy numer Kroniki Tygodnia już od wtorku w sprzedaży!

Już jest gotowa i od wtorku czekać będzie na Was nowa Kronika Tygodnia. Warto po ten numer sięgnąć, bo jak zawsze znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych, poruszających, a niekiedy bulwersujących tematów.
Nowy numer Kroniki Tygodnia już od wtorku w sprzedaży!

>>>> Powinni ją leczyć, a lekarz wypuścił pacjentkę do domu. Wcześniej przeprowadził jej krępujące badanie  tak, że intymne części ciała kobiety mogły zobaczyć inne osoby. Sąd zdecydował, że szpital z Zamościa ma za to zapłacić.

>>>> Ledwie wyszedł z więzienia i znów trafił za kratki. Antoni Cz. z gminy zatłukł psa w domu rodziców, a nad nimi się znęcał. Sąsiadom groził zabójstwem. 

>>>> Czytelnicy poprosili nas o interwencję w sprawie stanu technicznego szkół w Miączynie i Niewirkowie. Tam jest naprawdę źle.

>>>> Jeśli wszystko się powiedzie, większość z nas będzie mogła zapomnieć o samodzielnym wypełnianiu PIT-ów. Jak to możliwe?

>>>> Ruszyły remonty dróg z Kalinowic do Krasnobrodu oraz z Kotlic do Zubowic. Pójdą na to aż 30 mln zł!

>>>> W tomaszowskim szpitalu mogą już lądować śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. To tylko część inwestycji. Co jeszcze jest w planach?

>>>> Już rozpoczyna się nowa kadencja samorządu, a wciąż nie zawiązano koalicji w Radzie Miasta Hrubieszowa ani w samorządzie powiatowym.

>>>> Sprawca wypadku, w którym zginął biłgorajski fotograf i perkusista grupy No!Bruno!, a jego znajoma odniosła ciężkie obrażenia, staje przed sądem.

To tylko część tematów z tego numeru więcej znajdziecie w wydaniu tradycyjnym i e-wydaniu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama