Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 20:18
Reklama

Gm. Zamość: Grali w szachy po mistrzowsku. Kto był najlepszy?

Wczoraj (sobota, 17 listopada) w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość w Wysokiem odbyły się Indywidualne Otwarte Mistrzostwa LZS Powiatu Zamojskiego i Miasta Zamość w Szachach na rok 2018.
Gm. Zamość: Grali w szachy po mistrzowsku. Kto był najlepszy?
Autor: Fot. Organizatorzy

W zawodach wzięło udział 30 zawodników. Turniej został przeprowadzony systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Sędzią głównym zawodów był Grzegorz Pańko. Szachiści rywalizowali w kilku kategoriach. Jak przedstawiają się wyniki?

Dziewczęta klasa I-III SP

 1. Katarzyna Wasińczuk SP 6 Zamość

 2. Marta Malicka SP 6 Zamość

 

Chłopcy klasa I-III SP

 1. Malicki Michał SP 6 Zamość

 2. Arkadiusz Kukiełka SP Wólka Wieprzecka

 3. Dawid Rybak SP Wólka Wieprzecka

 4. Szymon Kudyk SP Pniówek

 5. Brajan Wróbel SP Wólka Wieprzecka

 

Dziewczęta klasa IV-VI SP

 1. Paula Martyna SP 6 Zamość

 2. Maja Ciemięga SP 6 Zamość

 3. Łucja Tarnowska SP 6 Zamość

 4. Roksana Pakuła SP Wólka Wieprzecka

 

Chłopcy klasa IV-VI SP

 1. Aleksander Pańczyk SP 6 Zamość

 2. Piotr Szpindor SP Pniówek

 3. Michał Szajewski SP 6 Zamość

 4. Szymon Artymiak SP Wólka Wieprzecka

 5. Filip Dec SP 6 Zamość

 6. Bolesław Bondyra SP 6 Zamość

 7. Marek Adamowicz SP 6 Zamość

 8. Kacper Zając SP Wólka Wieprzecka

 9. Patryk Zając SP Wólka Wieprzecka

 10. Mikołaj Bednarz SP Wólka Wieprzecka

 

Dziewczęta klasa VII-VIII SP i Gimnazja

 1. Joanna Karabin SP Wólka Wieprzecka

 2. Małgorzata Selech SP Wólka Wieprzecka

 

Chłopcy VII-VIII SP i Gimnazja

 1. Kiełbiński Wiktor SP 6 Zamość

 2. Michał Sałapat SP 6 Zamość

 3. Borys Artymiak SP 6 Zamość

 4. Grzegorz Soboń SP Wólka Wieprzecka

 5. Kacper Pakuła Skaraszów

 

Dziewczęta Szkoły Ponadgimnazjalne

 1. Wiktoria Pakuła ZSP 3 Zamość

 

Mężczyźni rocz. 1999 i starsi

 1. Zygmunt Łyszcz MokreOceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama