Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 czerwca 2026 21:26
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość: Jesienne recytacje w ZDK. Kto awansował?

Już wiadomo, kto będzie reprezentował powiat zamojski w wojewódzkim etapie 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Eliminacje odbyły się w tym tygodniu w Zamojskim Domu Kultury.
Zamość: Jesienne recytacje w ZDK. Kto awansował?

Autor: Fot. ZDK

Na scenie zaprezentowało się 47 recytatorów. Ich prezentacje oceniała komisja, w której zasiadali: Krystyna Proc, Joanna Bilska-Pawłowska i Patryk Pawelec.

To oni zdecydowali, że reprezentantami powiatu zamojskiego w kolejnym etapie konkursu będą: Nikodem Dołba ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Zamościu (instruktor Łukasz Trojanowski), Wiktoria Wójcik, uczennica SP nr 7 (instruktor Maria Garbuz), Amelia Biront z II LO (instruktor Grażyna Burda), Paulina Wróblewska z I LO w Zamościu (instruktor Beata Wasilewska-Wnuk) i Klaudia Frań z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Zamościu (instruktor Aneta Słupczyńska).

Nagrodzone zostały również uczennice I LO: Agnieszka Masztalewicz (instruktor Maria Bikowska) oraz Zuzanna Wałczuk-Piech (instruktor Beata Wasilewska-Wnuk), ale one nie awansowały do konkursu w Lublinie

Jurorzy uznali również, że wyróżnienia należą się: Magdalenie Ciszewskiej (SP nr 6 Zamość), Martynie Kukiełce (SP w Kaczórkach), Filipowi Pawelcowi (SP w Wysokiem), Oliwii Kozłowskiej (SP nr 7 Zamość) i Marcie Szykule (Zespół Szkół w Krasnobrodzie). 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy CKZiU
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Rafal Treść komentarza: A już myślałem że burmistrz będzie robił lody Data dodania komentarza: 5.06.2026, 15:24 Źródło komentarza: Lody za czerwony pasek także w Szczebrzeszynie. Zapłaci burmistrz Autor komentarza: Hit Treść komentarza: On zrobił? No nie wydaje mi się że ze swojej kieszeni nie wyjął i nie zrobił, a przygotowało to wszystko KGW. Jaka dyrekcja GOKu taki dzień dziecka. My jako kolonia też się dolozylismy i co z tego jak większość było spoza wsi a nawet gminy. Obce dIeci latały, przywiezione. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 14:17 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Dodo Treść komentarza: Wyjątkowo nieprzyjemna kreatura Data dodania komentarza: 5.06.2026, 13:26 Źródło komentarza: Biłgoraj: Dyrektor ZUS-u odwołany Autor komentarza: Taka prawda. Treść komentarza: Jaka jest różnica czlowieku ! Nie wiesz juz teraz ile bys jeden z drugim chciał na tym interesie zarobić! Co moze nie pryskasz przed chwastami bo Ci sie nie chce schylic i wyplenić ręcznie chwasty . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 12:12 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Mieszkaniec 46 L. Treść komentarza: PiSlamu atak w m. Zamosc . Patologia chce byc góra zażarcie . Ludzie bez ambicji w tych stronach ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Zamość: Skandal w oświacie i dymisja wiceprezydenta miasta Marka Kudeli Autor komentarza: Zdrowa żywność . Treść komentarza: Nie maja kwiatów ale spojrz jak sie leje raz w tygodnie tego świństwa na porost i wydajność i tego na codzien wpierniczasz az Ci sie pozniej pieni w gebie ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:51 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama