Mundurowi "pompują" dla chorych dzieci (FILM)

  • 14.06.2020, 06:21
  • ak
Mundurowi "pompują" dla chorych dzieci (FILM)
Zaczęło się od strażaków z Gaszyna, a później rozlało na całą Polskę. W akcję #GaszynChallange włączyli się policjanci z Biłgoraja, później ich koledzy po fachu z Zamościa, a także zamojscy strażacy. Mundurowi robią pompki, nagrywają to, zamieszczają w sieci, zachęcają do wpłat na rzecz chorych dzieci i nominują kolejne jednostki.

Akcja zrodziła się, by pomóc małemu chłopcu choremu na SMA. Pieniądze dla Wojtusia udało się zebrać błyskawicznie, ale wtedy postanowiono zbierać je nadal dla innych chorych dzieci.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

I tak do akcji włączyli się policjanci z Biłgoraja (pisaliśmy o tym TUTAJ), którzy z kolei nominowali mundurowych z Zamościa. Wyzwanie zostało przyjęte. Na placu przed komendą grupa mundurowych wykonała w tym samym czasie 10 pompek. Nominowani zostali natomiast strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Zamościu,a  także policjanci z Hrubieszowa i Tomaszowa.

 

Aby pomóc dzieciom, dla których mundurowi z całej Polski "pompują", należy wejść na stronę siepomaga.pl.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe