Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 22:09
Reklama

Biłgoraj: 6. PKO BIEG CHARYTATYWNY

Biłgoraj: 6. PKO BIEG CHARYTATYWNY


Szósta edycja PKO Biegu Charytatywnego odbędzie się 24 września br. na stadionach 12. miejscowości w Polsce.

Wrześniowe święto biegania odbędzie się również na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Biłgoraju przy ulicy Targowej 15.

Biłgoraj jest jednym z miast, które po raz pierwszy wezmą udział w wydarzeniu. Wspólnie sprawmy, aby lokalny stadion wypełnił się pozytywną energią biegaczy chętnych nieść pomoc potrzebującym.

W biegu mogą uczestniczyć zarówno dorośli jak i dzieci.

6. PKO Bieg Charytatywny odbędzie się na stadionach i ma charakter sztafetowy. Zadaniem każdej z pięcioosobowych drużyn jest pokonanie jak największej liczby okrążeń w ciągu godziny. Każdy z członków drużyny musi pokonać co najmniej jedno okrążenie. Zmiana odbywa się po przekazaniu pałeczki.

Po biegu głównym odbędzie się PKO Bieg Charytatywny Młodych, w którym wystartują dzieci do 13. roku życia, pokonując w zależności od wieku dystanse:

- I kategoria - 1-6 lat - dystans 100 m;

- II kategoria - 7-9 lat - dystans 200 m;

- III kategoria - 10-13 lat - dystans 400 m.

Zapisy startują 24 sierpnia br. – dokładnie miesiąc przed biegiem.

Dzięki zaangażowaniu biegaczy Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na cel charytatywny, którym jest wsparcie psychiatrii i psychologii dziecięcej.

Kwota, którą Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże na cel charytatywny wyniesie co najmniej 50 tys. zł na każdą z 12 lokalizacji.

Regulamin, Zapisy KLIK


Biłgoraj, lubelskie
Rozpoczęcie: 24.09.2022
Reklama