Hrubieszów: Czy Jolanta Janiec z MBP zdobędzie tytuł "Bibliotekarza Roku"? Trzeba głosować

  • 25.04.2018, 15:00
  • ak
Hrubieszów: Czy Jolanta Janiec z MBP zdobędzie tytuł "Bibliotekarza Roku"? Trzeba głosować Fot. sbp.pl
Jolanta Janiec z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie bierze udział w konkursie "Bibliotekarz Roku". Ten tytuł może zdobyć, potrzebuje wsparcia internautów.

Głosowanie w konkursie już ruszyło. Potrwa do 6 maja. Swoich faworytów, spośród 15 kandydatów, można wspierać na internetowej stronie organizatora plebiscytu czyli Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich www.sbp.pl. Każdy kto się pod tym adresem zaloguje, będzie mógł oddać tylko jeden głos.

Jolanta Janiec jest bibliotekarką od 24 lat. W tej chwili pracuje na stanowisku kierownika Działu Udostępniania Zbiorów MBP w Hrubieszowie. Jest pomysłodawczynią utworzenia i koordynatorką grupy młodzieży "pOBUDZENI", działającej od września 2016 roku, a przy realizacji innych inicjatyw współpracuje m.in. z władzami miasta, lokalnymi instytucjami, organizacjami i liderami społecznymi, w tym z domem kultury, muzeum, biblioteką pedagogiczną oraz z Fundacją Kultury i Przyjaźni Polsko‐Francuskiej. W ubiegłym roku brała udział w opracowaniu koncepcji modernizacji budynku, w którym ma się znaleźć nowa siedziba hrubieszowskiej książnicy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe