Tarnogród: Młodzi aktorzy na scenie TOK

  • 25.04.2018, 17:45
  • lew
Tarnogród: Młodzi aktorzy na scenie TOK
Już po raz 19 najmłodsi mieszkańcy powiatu biłgorajskiego prezentowali swoje teatralne talenty na deskach Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury. W Powiatowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych wzięło udział 12 grup. Równych sobie nie mieli przedstawiciele gm. Biłgoraj.

Impreza odbyła się w dniach 10-11 kwietnia. Dziecięce i młodzieżowe grupy teatralne skupiały młodych aktorów w różnym wieku. Prezentowane spektakle charakteryzowały się barwnością kostiumów i scenografii, swobodną zabawą artystów oraz dużą dawką humoru.

Inscenizacje zaprezentowane przez 12 grup teatralnych oceniała Rada Konsultantów w składzie: Henryk Kowalczyk, główny inspektor teatralny WOK w Lublinie, kierownik artystyczny Biłgorajskiego Centrum Kultury w Biłgoraju Maryla Olejko oraz Andrzej Mazurek, aktor Teatru i Piosenki i Poezji BCK. Młodzi artyści walczyli o kwalifikacje do Festiwalu Najciekawszych Widowisk Teatralnych, który odbędzie się w dniach 14-15 maja w Lublinie. 

Kto awansował? Przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe