Zwierzyniec: Bezpłatne badania dla pań. Przyjedzie mammobus

  • 22.04.2018, 11:35
  • ak
Zwierzyniec: Bezpłatne badania dla pań. Przyjedzie mammobus Fot. pixabay.com
Jeśli nowotwór piersi zostanie szybko wykryty, można go skutecznie leczyć. Dlatego warto regularnie wykonywać badania profilaktyczne. Mieszkanki Zwierzyńca i okolic będą miały taką okazję niebawem.

Mammobus przyjedzie do Zwierzyńca na początku maja. Już teraz jednak można się na badania zapisywać. Rejestracja odbywa się pod numerem 58 666 24 44. Zapisy odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8-20, a w weekendy między 9 a 15. Zapisy prowadzone są również online na stronie internetowej www.mammo.pl.

Z badań mogą skorzystać bezpłatnie panie w wieku od 50 do 69 lat, które nie wykonywały mammografii przez ostatnie 2 lata. Nie trzeba mieć żadnych skierowań, wystarczy zgłosić się na badania z dowodem tożsamości.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe