Łukowa: Kokarda narodowa - konkurs plastyczny w GOK rozstrzygnięty

  • 09.04.2018, 09:30
  • ak
Łukowa: Kokarda narodowa - konkurs plastyczny w GOK rozstrzygnięty Fot. pixabay.com
100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości było okazją do zorganizowania w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowej konkursu plastycznego na kokardę narodową. Kto znalazł się w gronie laureatów?

Uroczyste ogłoszenie wyników zaplanowano w GOK w Łukowej na nadchodzącą środę (11 kwietnia), ale już wiadomo, kogo nagrodziło i wyróżniło jury, które oceniło 50 prac plastycznych wykonanych przez uczniów najmłodszych klas szkół podstawowych.

Pierwsze miejsce zajęli wspólnie: Szymon Bielak, Gabriela Bielańska i Julia Zwolińska (wszyscy ze Szkoły Podstawowej w Chmielku). Laureatami drugich nagród zostali: Zuzia Bździuch z SP w Łukowej, Maja Granda z Chmielka i Kacper Sarzyński  Łukowej. Trzecie miejsce zajęli zaś: Patrycja Bździuch i Nikola Sołtys oraz Laura Wyrwa (SP Łukowa), a także Mateusz Wróbel z SP w Chmielku.

Laureaci wyróżnień to: Milena Bździuch, Julia Gierczak, Kamila Iwaniec, Nikola Jurkiewicz, Kinga Korniak, Karina Maciukiewicz, Maria Markiewicz, Julia Peć, Izabela Sereda, Magdzia Szostak, Weronika Zawadzińska, Nikola Pękala, Izabela Bździuch.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe