Motocykliści, jedźcie do Werbkowic. Wójt obiecuje grochówkę

  • 08.04.2018, 09:15
  • ak
Motocykliści, jedźcie do Werbkowic. Wójt obiecuje grochówkę Fot. pixabay.com
Bieg Cukrownika to impreza, która w Werbkowicach jest organizowana co roku. Tym razem ma jej towarzyszyć niecodzienne wydarzenie, a mianowicie Parada Motocyklistów.

Na pomysł jej zorganizowania wpadł Marek Bieńkowski, przewodniczący Związków Zawodowych Pracowników Krajowej Spółki Cukrowej „Polski Cukier” S.A., pracownik Cukrowni Werbkowice. Jako główny organizator zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli, nie tylko tych z gminy Werbkowice. Impreza jest planowana na niedzielę 29 kwietnia. Już można zaklepywać sobie ten termin.

Zbiórkę uczestników zaplanowano na placu przy Cukrowni Werbkowice o godzinie 9. Stąd uczestnicy parady przejadą ulicami Werbkowic.

Wójt Lech Bojko dołącza się do zaproszenia dla motocyklistów i obiecuje zaserwować każdemu darmową grochówkę, którą upichcą druhowie z OSP Turkowice.

Więcej informacji o paradzie udziela Marek Bieńkowski, tel. 661 603 131.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe