Zamość: Scrabble English w II LO. Kto wygrał?

  • 30.03.2018, 13:30
  • ak
Zamość: Scrabble English w II LO. Kto wygrał? Fot. II LO Zamość Laureatami IX edycji Scrabble English w II LO zostali kolejno: Karol Dominik (I LO), Gabriel Dobromilski (I SLO), Aleksandra Kustra (II LO) i Przemysław Załoga (I SLO).
Karol Dominik, Gabriel Dobromilski, Aleksandra Kustra i Przemysław Załoga to czwórka najlepszych uczestników tegorocznej edycji konkursu Scrabble English, którego finał odbył się w środę (28 marca) w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Zamościu.

Ten turniej to już tradycja w II LO. W tym roku odbyła się jego dziewiąta edycja. Wzięło w niej udział ponad 140 licealistów. Do finału zakwalifikowali się tylko najlepsi, którzy uzyskali najwięcej punktów w poprzednich, leksykalnych etapach.

O nagrody walczyli: Tymon Gontarz, Katarzyna Tymura, Patryk Zawada,  Karol Dominik (I LO), Aleksandra Kustra,  Marcel Błaszczak (II LO), Katarzyna Bednaruk, Paweł Oleszek (III LO), Przemysław Załoga, Przemysław Lewandowski, Karolina Pawliszak, Kamila Chelińska, Mateusz Zalewski, Gabriel Dobromilski, Marek Zastąpiło,  Wojciech Jasiński (I SLO), Weronika Rybak (ZSP Nr 1), Jakub Słowik, Patryk Jacuniak (ZSP nr 3).

Uczestnicy językowych potyczek rozegrali dwie partie gry scrabble w zespołach wyłonionych w drodze losowania. Najlepsi okazali się Karol Dominik, Gabriel Dobromilski, Aleksandra Kustra i Przemysław Załoga.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe