Mamy dla Was nowy numer Kroniki Tygodnia

  • 19.03.2018, 19:30
  • Kronika Tygodnia
Mamy dla Was nowy numer Kroniki Tygodnia
Kolejny numer Kroniki Tygodnia jest gotowy. Już we wtorek (20 marca) znajdziecie go w punktach sprzedaży. Dzisiaj możecie się dowiedzieć, o czym tym razem piszemy.

>>>> Koszmar 12-letniej dziewczynki. Matka przemocą doprowadziła ją do obcowania płciowego, a następnie próbowała ją zabić!

>>>> W powiecie tomaszowskim brakuje chętnych do pełnienia funkcji urzędnika wyborczego. Na 13 gmin kandydatury pojawiły się tylko w trzech. Jak jest w innych powiatach?

>>>> W Zamościu zdemontowano tablicę poświęconą Róży Luksemburg. Niewykluczone, że sprawa trafi do sądu.

>>>> Spór o milicjantów. W Lubyczy Królewskiej drugi etap dekomunizacji przestrzeni publicznej budzi kontrowersje.

>>>> Co czeka szpital w Biłgoraju? Sąd ogłosił upadłość lubelskiej spółki Arion Szpitale.

>>>> Kandydatek jest ponad 150. A okładka Kroniki Tylko jedna. Kto wygra w naszym plebiscycie. Rusza kolejny etap głosowania.

>>>>  W połowie marca Zofia Laskowska-Kotowska po raz drugi w tym roku złożyła rezygnację ze stanowiska dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie

Więcej tematów w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe