Zamość: Dzień Kobiet dla małych i dużych w Stowarzyszeniu "Krok za krokiem" (ZDJĘCIA)

  • 10.03.2018, 06:00
  • ak
Zamość: Dzień Kobiet dla małych i dużych w Stowarzyszeniu "Krok za krokiem"… Fot. Stowarzyszenie Krok za krokiem
Dla wychowanek i ich mam, opiekunek, terapeutek i wszystkich pracownic ośrodka "Krok za krokiem" zorganizowano wyjątkową uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Na uroczystość przybyły wolontariuszki z Azerbejdżanu, Danii, Gruzji, Ukrainy i Hiszpanii.

Jennifer, Fatma, Tamar, Iryna i Clara, które w Polsce przebywają w ramach programu Erasmus+ zaprezentowały przygotowane przez siebie dania oraz zaprosiły wszystkie anie do degustacji. Była też nauka języka gruzińskiego. Dla bohaterek Dnia Kobiet przygotowano kilka stref, np. makijażu, wróżenia z ręki, masażu i jogi. Na koniec odbyły się warsztaty tańca arabskiego.

ak

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
szok
szok 13.03.2018, 17:50
Wróżenie i joga - jak można propagować wróżenie?

Pozostałe