Gm. Hrubieszów Gmina pomoże pogorzelcom

  • 06.03.2018, 07:00
  • par
Gm. Hrubieszów Gmina pomoże pogorzelcom
W podhrubieszowskich Szpikołosach, w jednym z gospodarstw doszczętnie spalił się dach na oborze. Z płonącego i zadymionego budynku ewakuowano 17 zwierząt. Krowom i świniom nic się nie stało. Władze gminy Hrubieszów organizują pomoc dla pogorzelców.

Do pożaru doszło 28 lutego w Szpikołosach (gm. Hrubieszów). Palił się dach na oborze, w której przebywało bydło i trzoda chlewna – w sumie 17 szt. zwierząt gospodarskich. Wezwano straż pożarną.

 Jaką pomoc władze gminy organizują pogorzelcom ze Szpikołosów, przeczytasz w najnowszym wydaniu Kroniki Tygodnia.           

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sasiad
Sasiad 09.03.2018, 19:24
Pomoc płynie do nich drzwiami i oknami normalnie szkoda słów. Swoją drogą redakcjo sprawdzaj u źródła czyli u pogozelcow czy coś wogule z gminy u nich był i co kolwiek zaproponował bo z tego co wiem do tej pory nikt z władz gminy wcale nie ruszył czterech liter aby chociaż zapytać czy czegoś nie potrzebują

Pozostałe