Werbkowice: Huczwa malowana - wyniki konkursu

  • 05.03.2018, 09:00
  • ak
Werbkowice: Huczwa malowana - wyniki konkursu Fot. Organizatorzy
Huczwa moimi oczami - pod takim hasłem odbył się konkurs plastyczny adresowany do uczniów szkół w gminie Werbkowice. Już wiadomo, kto wypadł w nim najlepiej.

Konkurs zorganizowany został przez koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Werbkowicach, a członkowie tej organizacji zasiedli w jury i zdecydowali, które dzieci najpiękniej zrealizowały temat.

Wśród najmłodszych (uczniowie klas I-III) nagrodzeni zostali: Zofia Bieńko ze Szkoły Podstawowej w Podhorcach, Szymon Korol i Natalia Kozik (oboje z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gozdowie), Julia Orzeł i Maria Rafalska z SP w Werbkowicach.

W grupie starszej, uczniów klas IV-VI jurorzy nagrodzili: Julię Pogorzelską z SP w Malicach, Michała Bilewicza i Norberta Lackowskiego z PSP w Gozdowie oraz Julię Dudę z SP w Sahryniu.

Nagrody odebrali również gimnazjaliści: Monika Palęga, Katarzyna Soniak i Agnieszka Pędzik (wszystkie z Sahrynia).

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe