Tomaszów Lubelski: SP nr 2 razem z Ukrainą

  • 28.02.2018, 06:00
  • roh
Tomaszów Lubelski: SP nr 2 razem z Ukrainą
Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim podpisała porozumienie o współpracy edukacyjno-wychowawczej z gimnazjum w Korosteniu na Ukrainie.

Podpisane 16 lutego porozumienie to konsekwencja dotychczasowych kontaktów między samorządem Tomaszowa Lubelskiego i szkołą nr 2, a władzami Korostenia i dyrekcją Korosteńskiego Kompleksu Szkoleniowo-Wychowawczego-Gimnazjum nr 2.  

 – Współpraca będzie polegała na wzajemnej wymianie młodzieży i pracowników szkoły w zakresie wypoczynku letniego uczniów, kultury i sportu, doskonalenia nauki języków polskiego i ukraińskiego oraz w zakresie realizacji wspólnych projektów – informuje Jarosław Korzeń, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe