Gm. Zamość: Oto mistrzowie warcabów

  • 26.02.2018, 16:00
  • ak
Gm. Zamość: Oto mistrzowie warcabów Fot. Organizatorzy
Gmina Zamość ma liczne grono warcabowych mistrzów. Zawody, które wyłoniły najlepszych graczy zostały zorganizowane w ostatnią sobotę (24 lutego) w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysokiem. Do rozgrywek przy 100-polowych planszach zasiedli i młodsi, i starsi.

Wśród pań wygrała Maria Bekier z Płoskiego, a w kategorii mężczyzna Witold Łapa z Lipska. W grupie dziewcząt z klas siódmych najlepsza była Magdalena Młynarska z Borowiny Sitanieckiej, zaś w kategorii jej rówieśników wybrał Dominik Pańko z UKS Lider Zamość. Wśród dziewcząt z klas IV-VI mistrzowski tytuł zdobyła Maja Kudyk z Lipsko, a w kategorii chłopców Wiktor Kiełbiński z SP nr 6 w Zamościu. Na najwyższym podium w grupie chłopców najmłodszych (klasy I-III) stanął Dawid Kapuśniak z miejscowości Białobrzegi.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe