Sułów: Zapaśnicy Wrestlera z medalami (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 23.02.2018, 08:00
  • ak
Sułów: Zapaśnicy Wrestlera z medalami (WYNIKI, ZDJĘCIA) Fot. UKS Wrestler Sułów
Kilkakrotnie stawali na podium zawodnicy UKS Wrestler Sułów podczas rozegranych w miniony weekend w Janowie Lubelskim Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Zapasach w Stylu Klasycznym.

Rywalizacja toczyła się w kategoriach: dzieci, młodzików, kadetów oraz juniorów. Zapaśnicy UKS Wrestler Sułów walczyli w każdej z nich. Mistrzowskich tytułów bronili Mikołaj Łoś (Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Michalowie), Nikodem Żuk (Szkoła Podstawowa w Sułowie) oraz Maciej Bartnik. Tylk

Jedynie Nikodem Żuk zdołał powtórzyć swój zeszłoroczny sukces, wygrywają z dużą przewagą nad rywalami w kategorii do 38 kilogramów. Mikołaj Łoś zdobył brązowy medal w kat. wagowej do 30 kg.

Świetnie zaprezentował się debiutujący w grupie kadetów Adam Curyło. Był trzeci w kat. wag do 55 kg. Brązowy krążek wywalczył również Jacek Polakowski w kat. wag. do 65 kg, a Szymon Karolak (do 80 kg) był drugi. Srebrny krążek przywiózł z Janowa także najstarszy wśród reprezentantów Wrestlera, starujący w grupie juniorów Maciej Bartnik.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe