Tomaszów Lubelski: To będzie święto narciarstwa. Bieg na Igrzyska po Siwej Dolinie

  • 11.02.2018, 11:06
  • ak
Tomaszów Lubelski: To będzie święto narciarstwa. Bieg na Igrzyska po Siwej Dolinie Fot. pixabay.com
Już za kilka dni największa zimowa impreza sporu wyczynowego na Lubelszczyźnie. Na trasach narciarskich tomaszowskiej Siwej Doliny rozegrany zostanie Bieg na Igrzyska - XIII Puchar Roztocza w biegach narciarskich.

To trzydniowe wydarzenie (16-18 lutego) ma stanowić jednocześnie eliminacje do Zimowej Olimpiady Podkarpackie 2018. Będą to jednocześnie Mistrzostwa Polski Młodzików Polskiego Związku Narciarskiego.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Narciarze mają startować i kończyć swoje wyścigi na stadionie Tomasovii. Pierwsze starty w piątek o godz. 12, zakończenie imprezy w niedzielę ok. południa.

Szczegółowy program jest dostępny na stronie internetowej Lubelskiego Okręgowego Związku Narciarskiego.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe