Zamość: Zabawa z Cyganami w ZDK. Mamy dla Was wejściówki

  • 06.02.2018, 09:00
  • ak
Zamość: Zabawa z Cyganami w ZDK. Mamy dla Was wejściówki
Będzie muzyka, taniec i śpiew, wspaniałe, barwne stroje i znakomita zabawa. To wszystko już wkrótce w Zamojskim Domu Kultury, gdzie z koncertem wystąpi Don Vasyl z towarzyszeniem innych cygańskich artystów.

Wydarzenie zaplanowano na sobotę 24 lutego (godz. 17). Na scenie ZDK-u wystąpi znany w całej Polsce i bardzo popularny romski artysta Don Vasyl. Jego pierwszy zespół powstał w 1987 roku, a jego trzon do dzisiaj stanowią członkowie legendarnej grupy Roma, która mogła się poszczycić licznymi tournee po całym świecie, w tym koncertami w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej "Paryskiej Olimpii".

Don Vasyl szybko zdobył popularność i zaczął promować innych cygańskich artystów. Dzięki niemu karierę rozpoczęli Dziani, Vasyl Junior, Liza, Elza, Carmen, Petro i Endi. Tak zrodziła się koncertująca do dzisiaj grupa Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni. Zespół ma w dorobku liczne koncerty w kraju i za granicą. Niebawem będzie ich można oklaskiwać w Zamościu.

Bilety w cenie 80 złotych są już w sprzedaży (w ZDK-u oraz na www.biletyna.pl). My mamy dla naszych czytelników dwie wejściówki. Czytajcie najbliższe wydania "Kroniki Tygodnia", dowiecie się, jak zdobyć te bilety.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe