Nowy numer Kroniki Tygodnia już od wtorku

  • 08.01.2018, 20:40
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia już od wtorku
Minął kolejny tydzień i przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kolejny numer Kroniki Tygodnia. Znajdziecie naszą gazetę już we wtorek w punktach sprzedaży w całym regionie. Kto kupi Kronikę, na pewno nie pożałuje. Bo będzie co czytać.

>>>> Jeden z delikwentów domagał się wstawienie implantów na koszt Służby Więziennej. Jakie jeszcze pomysły miewają skazani i czego potrafią się domagać?

>>>> Oświetlenie LED-owe, panele fotowoltaiczne i latarnie hybrydowe – to sposób na zamojskie oszczędności. Najpierw trzeba jednak zainwestować. Ile i w co?

>>>> Zatrzymany po 12 latach poszukiwań były komendant hrubieszowskich pograniczników tylko 10 dni spędził w areszcie śledczym. Dlaczego odzyskał wolność?

>>>> W sąsiedztwie zamojskiej Rotundy ktoś wycina drzewa! Naliczyłem ich co najmniej kilkanaście. Czy to jest legalne? – pyta czytelnik, który zaalarmował nas w tej sprawie. Poszukaliśmy odpowiedzi.

>>>> W minionym roku w mieście i gminie Biłgoraj przyszło na świat więcej dzieci niż rok wcześniej. Skąd ten baby boom?

To tylko niewielka część z mnóstwa ciekawych tematów, które znajdziecie w nowym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe