Dołhobyczów: Nie wytrzeźwiał po Sylwestrze? Pijany Ukrainiec na granicy

  • 03.01.2018, 15:12
  • ak
Dołhobyczów: Nie wytrzeźwiał po Sylwestrze? Pijany Ukrainiec na granicy Fot. NOSG
Prawdopodobnie hucznie witał nowy rok. Na pewno pił alkohol. I był pod jego wpływem, gdy zaraz po sylwestrowej nocy wybrał się do Polski. Ukrainiec został zatrzymany na przejściu granicznym w Dołhobyczowie.

Cudzoziemiec wybrał się w podróż do naszego kraju w poniedziałek 1 stycznia. Przekraczał granicę w Dołhobyczowie. Podczas odprawy funkcjonariuszka Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej wyczuła od podróżnego alkohol.A że kierował autem, natychmiast postanowiono sprawdzić trzeźwość obywatela Ukrainy. 

Wyniki badania nie pozostawiał złudzeń. Kierowca był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mundurowi uniemożliwili mu dalszą jazdę i zatrzymali. Dalsze postępowanie w sprawie obywatela Ukrainy prowadzi policja.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe