Łaszczów: W szkole polała się krew. Honorowo (ZDJĘCIA)

  • 25.11.2017, 14:03
  • ak
Łaszczów: W szkole polała się krew. Honorowo (ZDJĘCIA) ZS w Łaszczowie
Mieszkańcy Łaszczowa, strażacy, nauczyciele, młodzież z klasy mundurowej, samorządowcy i funkcjonariusze straży granicznej wzięli udział w akcji „Nasza Krew – Nasza Ojczyzna” zorganizowanej w piątek (24 listopada) dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej w Zespole Szkół im. Stanisława Kostki Starowieyskiego w Łaszczowie.

Zbiórkę krwi, w ramach ogólnopolskiej akcji zorganizowało wspólnie LO im. Stanisława Kostki Starowieyskiego w Łaszczowie oraz Placówka Straży Granicznej im. płk Wojciecha Stanisława Wójcika w Lubyczy Królewskiej przy współpracy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział Terenowy w Tomaszowie Lubelskim.

ak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe