Gdzie świętujecie andrzejki? Wiecie w co się ubrać na imprezę?

  • 21.11.2017, 06:20
  • wd
Gdzie świętujecie andrzejki? Wiecie w co się ubrać na imprezę? freepik.com
Zbliżają się andrzejki. Czy wiecie jak spędzić ten magiczny wieczór? Czy macie już pomysł na to w co się ubrać, by błyszczeć na imprezie? Jeśli nie, to przeczytajcie ten tekst.

Imieniny Andrzeja przypadają na 29 listopada, ale andrzejkowe imprezy czy bale urządzane będą już tydzień wcześniej. W najlepszych lokalach w okolicy liczba miejsc dla gości jest ograniczona, wobec tego to ostatni dzwonek na ich zarezerwowanie. Wspominając o najlepszych, mamy na myśli konkretne miejsca, do których wraca się z przyjemnością przy kolejnej nadarzającej się okazji. Jeśli nie macie pomysłu na andrzejkowy wieczór, spędźcie go we Wrotach Kultury, w Hotelu Koronny lub w Gościńcu Magnat. To nasz wybór!

Na co dzień i od święta we Wrotach Kultury w Zamościu każdy może wynająć salę i zorganizować w niej imprezę okolicznościową, spotkanie biznesowe czy choćby wernisaż. Takie możliwości Wrota Kultury oferują w bardzo przestępnej cenie (szczegóły na stronie internetowej firmy lub Facebooku). W wypadku andrzejek jest trochę inaczej. We Wrotach Kultury organizowana jest biletowana impreza otwarta. przygotowana od A do Z, tak, żeby goście jak najlepiej wspominali andrzejkowy wieczór. Organizatorzy zapowiadają zabawę, którą poprowadzi DJ Lucy z Warszawy, specjalne bonusy dla Andrzejów, 10% rabatu na Bal Sylwestrowy dla wszystkich gości, konkursy z nagrodami i niespodziankę. Andrzejki we Wrotach Kultury już 25 listopada, dlatego warto pospieszyć się z rezerwacja biletów. Można je kupić w lokalu lub za pośrednictwem poczty elektronicznej ([email protected]). Są dostępne w trzech opcjach: standardowej, Gold, która gwarantuje miejsce siedzące w loży i VIP (miejsce siedzące w loży VIP na antresoli na dużej sali). 

Niezapomniany wieczór andrzejkowy możecie też spędzić w Gościńcu Magnat w Kalinowicach. Gościom nie pozwolą się nudzić  popularne zespoły Ex-Azja, Cover i Masterfox! Będzie też wyśmienite jedzenie: ciepłe dania, przystawki i deser. Alkohol do kupienia w barze w promocyjnych cenach. Nie przegapcie takiej okazji. Gościniec świętuje 25 listopada. Zabawa rozpoczyna się o godz. 19.

Wybór nie jest łatwy, ale na szczęście każde z tych miejsc jest godne polecenia, dlatego dobra zabawa będzie gwarantowana. W natłoku zajęć nie zapomnijcie przygotować odpowiednich strojów. Andrzejki to doskonała okazja do rzucenia dżinsów i t-shirtów w kąt i sięgnięcia po coś eleganckiego zarówno dla pań, jak i panów.

Na bale czy eleganckie przyjęcia dobrze widziany jest strój składający się w przypadku kobiet oczywiście z odpowiedniej sukienki, a w przypadku mężczyzn z dobrze skrojonego garnituru, a nawet smokingu.

  – O doborze stroju przesądza oczywiście rodzaj imprezy, na którą się wybieramy i miejsce, w jakim będzie się ona odbywać. W zależności od rodzaju przyjęcia, na które się wybieramy, obowiązuje nas inny dress code – tłumaczy nam Artur Kozłowski, właściciel Salonów Mody Męskiej Recman w Zamościu i Tomaszowie Lubelskim.

A więc, drodzy czytelnicy, na andrzejkowy wieczór w Hotelu Koronny, w Gościńcu Magnat i we Wrotach Kultury powinniście przygotować elegancki garnitur, np. z kolekcji Pres lub Martin marki Recman. Oba garnitury mają modny krój slim fit, który podkreśla atuty męskiej sylwetki. Doskonale prezentują się w połączeniu z dodatkami typu krawat, poszetka lub mucha w kolorach granatu, bordo, czerwieni wraz z jasną koszulą. Do tego przemawiają za nimi względy praktyczne, bo sprawdzą się i w andrzejkowy wieczór, i na co dzień.

To dobra wymówka, by wybrać się na zakupy. W Salonach Mody Męskiej Recman (w Zamościu oraz w Tomaszowie Lub.) znajduje się bardzo duży wybór męskiej eleganckiej odzieży. Od garniturów, przez koszule, po dodatki, a nawet buty. Styliści służą zawsze praktyczną radą, dlatego nie bójcie się rozmawiać o modzie.

Artykuł sponsorowany

wd

Podziel się:Pozostałe