Nowa Kronika Tygodnia do kupienia już od wtorku

  • 13.11.2017, 20:30
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia do kupienia już od wtorku
Kolejny numer Kroniki Tygodnia jest już gotowy. Stali czytelnicy wiedzą, że nie zawiodą się i znajdą u nas wiele ciekawych tematów. Nowych zachęcamy do kupna Kroniki Tygodnia. Naprawdę warto. O czym piszemy w tym numerze?

>>>> Drożyzna bije nas wszystkich po kieszeni. Ceny wielu produktów rosną w zastraszającym tempie. Czy wystarczy pieniędzy na święta?

>>>> Plebiscyt Perły Biznesu to inicjatywa Kroniki Tygodnia. Przy wsparciu naszych patronów i członków Unii Szefów Firm Zamojszczyzny wybierzemy wyróżniające się firmy z naszego regionu. 

>>>> Napisz list do św. Mikołaja i wyślij go na adres Kroniki Tygodnia. Masz szanse otrzymać wymarzony prezent od jednego z VIP-ów, którzy biorą udział w naszej mikołajkowej zabawie.

>>>> Będzie to jedyny w Polsce pomnik Marszałka bez nakrycia głowy, słynnej czapki "maciejówki". Pomnik Józefa Piłsudskiego stanie przy ul. Piłsudskiego, przy Klubie Batalionowym w Zamościu.

>>>> Za palenie śmieci grozi mandat, grzywna albo nawet... 30 dni aresztu. Powinni o tym pamiętać Ci, którzy w domowych piecach lub na przydomowych ogródkach palą śmieci.

Więcej tematów w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe