Zamość: Zagłosuj, pomóż Stowarzyszeniu "Krok za krokiem" zorganizować kulinarne warsztaty

  • 05.10.2017, 16:18 (aktualizacja 05.10.2017, 17:08)
  • ak
Zamość: Zagłosuj, pomóż Stowarzyszeniu "Krok za krokiem" zorganizować kulinarne warsztaty
Liczy się każdy głos, a stawka jest wysoka. Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli działające w Zamościu Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" może wygrać pieniądze na organizację wspaniałych, kulinarnych warsztatów dla swoich podopiecznych.

Taką szansę daje zamojskiemu stowarzyszeniu udział w konkursie organizowanym przez Tesco Polska w ramach drugiej edycji Programu „Decydujesz, pomagamy”.

"Krok za krokiem" zgłosiło projekt organizacji "Europejskich warsztatów kulinarnych dla społeczności lokalnej i dzieci niepełnosprawnych.

Celem, jak wyjaśniają pomysłodawcy przedsięwzięcia, jest jest podnoszenie świadomości społeczności lokalnej poprzez przybliżenie zaproszonym gościom i mediom, problemów, z jakimi na co dzień muszą radzić sobie niepełnosprawne dzieci i młodzież. Poza tym projekt ma na celu udowodnienie, że pomimo ogromnych ograniczeń mają oni także duże możliwości i talenty np. kulinarne.

"Jeśli uda nam się wygrać planujemy również przygotować książkę kulinarną z wybranymi ulubionymi przepisami stworzonymi przez osoby z niepełnosprawnościami wraz z opisem ich historii i sukcesów jakie osiągnęły" - zapowiadają przedstawiciele Stowarzyszenia "Krok za krokiem".

Głosować na pomysł z Zamościa można w sklepach Tesco w Chełmie (ul. Lwowska 24) i w Krasnymstawie (Zakręcie 2j). Termin mija 31 października. Do tego dnia za zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W każdym sklepie znajdują się specjalne urny na projekty z danego regionu. Wygra ten pomysł, który zyska najwięcej głosów.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe