Hrubieszów: Spotkanie z Robertem Horbaczewskim w MBPHDK

  • 29.09.2017, 07:00
  • ak
Hrubieszów: Spotkanie z Robertem Horbaczewskim w MBPHDK
Nasz redakcyjny kolega Robert Horbaczewski będzie gościem specjalnym zaplanowanego na dzisiejsze (29 września) popołudnie spotkania w Hrubieszowskim Domu Kultury. Organizuje je Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie.

Dzisiejsze wydarzenie (początek o godz. 17 w sali GotArt w HDK) jest jednym z wielu organizowanych w ramach 617. rocznicy nadania Hrubieszowowi praw miejskich.

Robert Horbaczewski to dziennikarz Kroniki Tygodnia, ale też regionalista, autor wielu książek będących reporterskim i fotograficznym zapisem historii lokalnych. Podczas dzisiejszego spotkania będzie można z nim porozmawiać i podzielić się opowieściami, które w przyszłości mają szanse stać się materiałem do publikacji w Kronice Tygodnia

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe