Gm. Adamów: Pani Ewa Łowicka z Bożej Woli skończyła 100 lat!

  • 20.09.2017, 09:30
  • ak
Gm. Adamów: Pani Ewa Łowicka z Bożej Woli skończyła 100 lat! UG Adamów
To była wyjątkowa uroczystość. Pani Ewa Łowicka z Bożej Woli w gminie Adamów świętowała przed kilkoma dniami swoje setne urodziny. Przyjęła z tej okazji mnóstwo serdecznych życzeń, dostała prezenty i kwiaty, odwiedziło ją wielu gości.

To było ważne wydarzenie w życiu jubilatki i jej najbliższych, ale również dla gminy Adamów.

Pani Ewa urodziła się 15 września 1917 roku w Suchowoli, jako córka Andrzeja i Anastazji Końców. Jej pierwszym mężem był Józef Pomykała z Zaborecznego, który w 1944 roku został rozstrzelany na Rotundzie Zamojskiej. W 1956 roku Ppani Ewa ponownie wyszła za mąż, za Józefa Łowickiego. W tym samym roku urodził im się syn Janusz. Józef Łowicki zmarł w 1983 roku i od tego momentu jubilatka jest wdową. Obecnie mieszka w Bożej Woli.

W dniu urodzin byli z panią Ewą Łowicką jej najbliżsi, ale przybyło też wielu gości, m.in. 

Wśród nich m. in. byli:starostwa Henryk Matej, wójt Adamowa Dariusz Szykuła, kierownik KRUS w Zamościu Janusz Nawój, dyrektor NZOZ w Suchowoli Eugeniusz Węcławik, proboszcz Roman Palonka, kierownik GOPS Danuta Jaworska, skarbnik gminy Ewelina Droździel – Szykuła, przewodnicząca RG Bożena Skiba oraz kierownik USC Elżbieta Kłyż.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe