Nowy numer Kroniki Tygodnia już we wtorek

  • 18.09.2017, 21:30
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia już we wtorek
Kolejny numer Kroniki Tygodnia jest już gotowy. Jutro rano, jak co wtorek, będziecie go mogli kupić i znowu będzie co czytać przez kilka dni. Jakie są najważniejsze informacje tego numeru?

>>>> Będziemy poruszać się autami szybciej i bezpieczniej. Minister infrastruktury zatwierdził właśnie program budowy drogi ekspresowej na odcinku z Piask do Hrebennego. Chodzi o krajową "17" – jeden z najważniejszych traktów Zamojszczyzny.

>>>> Turyści, którzy odwiedzają nasz region, są coraz bardziej wymagający i lepiej przygotowani. Wiedzą co chcą oglądać, jakie trasy przebyć i które konkretnie zabytki ich interesują.

>>>> Na pewno w ruch poszły pięści i będący po służbie funkcjonariusz policji oberwał w twarz, ale prokuratura uznała, że... nie było żadnego pobicia.

>>>> Naczelny rabin Polski zaapelował do prezydenta Zamościa o wstrzymanie budowy łącznika między ulicami Namysłowskiego i Wyszyńskiego. Co teraz z wielomilionową inwestycją?

>>>> Czy to prawda, że w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym "Droga życia" w Smoligowie (gm. Mircze) bezprawnie pobierane są dodatkowe opłaty od pacjentów?

>>>> Jak zmieniła się Paulina Sałamacha z Zamościa? To kolejna nasza Czytelniczka, która przeszła Metamorfozę z Kroniką Tygodnia.

>>>> Nie w dziesiątkach, częściej w setkach, a czasem nawet tysiącach sztuk liczy się w tym roku efekty wypraw do lasu na grzyby. Takimi zbiorami mogą się pochwalić Czytelnicy Kroniki Tygodnia.

Te i wiele, wiele innych ciekawych tematów w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe